Zlatan Ibrahimović نمرات دو برابر میلان ضربه سسولو 2-1

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Zlatan Ibrahimović نورد سال با دو چشمگیر اهداف برای کمک به آث میلان ضرب و شتم سسولو 2-1 آ در روز سه شنبه. 38 ساله Ibrahimović مشبک دو بار در نیمه اول هر دو طرف از فرانچسکو Caputo مجازات برای سسولو. سسولو تا به حال به بازی کل نیمه دوم با 10 مردان پس از, هافبک مهدی Bourabia فرستاده شد در سکته مغزی از حاصل کار دو تیم به دنبال یک کارت زرد دوم.

آن میلان هفتمین پیروزی در نه بازی از سری A از سر گرفت پس از همه گیر اجرا shutdown نقل مکان کرد و این تیم تا پنجم. آن را کشید و دو نفر دیگر منطبق است.

Ibrahimović به میلان سرب در 19 دقیقه با غواصی هدر در پشت پست پس از عبور از هاکان شالهاناوغلو.

وجود دارد یک پایان دراماتیک به نصف Caputo وارد از نقطه سه دقیقه از شکستن. داور اهدا کرده بود مجازات پس از بررسی این حادثه در pitchside نظارت و قضاوت که توپ برخورد کرده بود شالهاناوغلو بازو.

شالهاناوغلو بازخرید خود را لحظه بعد با یک دوم — کمک به از طریق توپ به صورت Ibrahimović برای اجرا بر روی, دور, دروازه بان و جای خود را به پشت تور.

این اولین بار پس از سال 1999 که میلان به ثمر رساند تا حداقل دو گل در نه بازی پی در پی.

Bourabia داده شد خود را در راهپیمایی سفارشات اما سسولو دروازه بان Andrea Consigli نگه داشته scoreline با چند خوب صرفه جویی از جمله جلوگیری از Ibrahimović از گرفتن کلاه خود را فریب.

فوق العاده زیر

لوئیس موریل ثابت کرد او هیچ اثرات ماندگار از یک حادثه داخلی به عنوان او به ثمر رساند تنها هدف برای کمک به آتالانتا ضرب و شتم 1-0 بولونیا.

موریل که با پوشیدن محافظ پس از نیاز به بخیه پس از سقوط بر روی لبه یک استخر شنا در هفته گذشته به ثمر رساند در دقیقه 62.

آتالانتا نقل مکان کرد و به نقطه دوم شش امتیاز پشت سر یوونتوس و دو بالاتر از اینتر که هر دو بازی یک بازی کمتر.

آتالانتا تحت اختیار بود اما بولونیا که رفت و از نزدیک در نیمه اول با موسی بارو ضربه میره.

لحظات قبل آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini فرستاده شد به مخفف مخالفت بعد از یک بحث با بولونیا همتای Siniša Mihajlović که نشان داده شد یک کارت زرد.

موریل آورده بود در حاصل کار دو و او را شکست بن بست با شدید اعتصاب پس از یک کمک از Duván زاپاتا. آن موریل 18 لیگ هدف از این فصل با بسیاری از این اهداف در آینده زمانی که او شده است یک جایگزین. آن را نیز شاهد آتالانتا تبدیل به اولین تیم پس از فیورنتینا در سال 1958-59 به نمره 95 سری آ یک گل در یک فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>