زیدان کلید مادرید 1 لیگ بدون رونالدو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پس از تحقیر 7-3 دست دادن به رقیب اتلتیکو مادرید در پیش فصل دوستانه در ایالات متحده زیدان اصرار او در رئال مادرید خواهد بود فقط خوب یک بار مسابقات واقعی آغاز شد.

و حق با او بود.

تقریبا سال پس از آن از دست دادن زیدان و مادرید در جشن لیگ اسپانیا به عنوان تیم اول پس از بازگشت زیدان به عنوان مربی و برای اولین بار پس از کریستیانو رونالدو در سمت چپ برای پیوستن به یوونتوس است.

“ما راضی نبودند با چه اتفاقی افتاده است. هنگامی که شما واگذار هفت گل که با شما باقی می ماند بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در بقیه فصل” زیدان گفته است. “اما شما باید به خودتان را انتخاب کنید و این چیزی است که ما انجام دادیم.”

مادرید مهر و موم شده خود را ضبط 34 لیگ قهرمانان اروپا با یک 2-1 پیروزی بر ویارئال در Alfredo Di Stéfano ورزشگاه در روز پنج شنبه. پیروزی چپ مادرید هفت امتیاز در مقابل مکان دوم بارسلونا با یک دور به رفتن. بارسلونا از دست داد 2-1 به اوساسونا در نیوکمپ ورزشگاه.

شرم آور از دست دادن به اتلتیکو آمد و چند ماه بعد از زیدان خواسته شد تا در بازگشت به عنوان مربی سعی کنید به بلند کردن باشگاه از یکی از بدترین بحران در سال, داشتن شده است حذف زود هنگام در دور حذفی لیگ قهرمانان و سقوط از مشاجره در لیگ اسپانیا.

زیدان ترک کرده بود کمتر از یک سال قبل پس از پیشرو مادرید به سوم آن مستقیم در لیگ قهرمانان اروپا. او گفت: برنده شدن در این سال لیگ اسپانیا احساس بهتر از لیگ برتر عناوین.

“قهرمان است قهرمان اما لیگ اسپانیا نیاز به تلاش فوق العاده ای را برای شما به پایان با بیشترین امتیاز پس از 38 دور” زیدان گفت.

این 11th جایزه برای فرانسوی با رئال مادرید پس از مصرف بیش به عنوان مربی برای اولین بار در سال 2016.

تنها قبلی لیگ قهرمانان اروپا شد در سال 2017. رونالدو در سمت چپ در پایان فصل بعد و پس از مادرید تنها عنوان شده بود باشگاه, جام جهانی در سال 2018 و سوپر جام اسپانیا در این سال است.

با توانایی خود را برای مدیریت غرور و حفظ کل یک تیم پر از ستاره های خوشحال و انجام به خوبی در طول فصل زیدان به سرعت تبدیل همه چیز به اطراف کردم و مادرید به سطح آن در قبل از او را ترک کرده بود.

او با موفقیت در زمان استفاده از برنامه ریزی نشده همه گیر شکستن به راهنمای مادرید به 10 پیروزی — تیم بهترین خط تمام فصل.

بازیکنان انداخت مربی به درجه طول عنوان جشن در روز پنج شنبه.

“زیدان بوده است کلیدی برای ما” مادرید, کاپیتان سرجیو راموس گفت. “او هدایت این تیم است. او نشان داده است که او اعتماد همه بازیکنان خود را. نیست که اتفاق می افتد با همه مربیان است. و ما به او اعتقاد دارند.”

شکستن رکورد راموس

راموس بود که در میان رهبران زمانی که رونالدو در تیم ملی, و نقش او تنها به افزایش در چند فصل.

او کمک با تجربه خود را در دفاع و خود را نشان داد به ثمر رساند توانایی در حمله تبدیل شدن به مدافع با بیشترین گل در تاریخ لیگ.

او 10 گل به ثمر رساند در این فصل با نیمی از آنها را به آینده و پس از همه گیر ، او بیش از رونالدو به عنوان تیم اصلی مجازات یادداشت برداری و تبدیل برخی قاطع آنهایی که در مسابقات اخیر از جمله متوالی 1-0 برنده در برابر ختافه و اتلتیک بیلبائو.

بنزما اهداف

راموس در مادرید است در جایگاه دوم بهترین گلزن این فصل پشت سر کریم بنزما که دارای 21 لیگ اهداف و هنوز شانس زیادی بارسلونا لیونل مسی برای لیگ بوت طلایی جایزه. مسی, گل, بارسلونا, هدف در پنجشنبه 23 ورود به دور نهایی.

بنزما که به ثمر رساند دو بار در برابر ویارئال نیز به پایان رسید و با 21 لیگ اهداف فصل گذشته. فصل قبل با رونالدو هنوز هم به عنوان هم تیمی خود او تا به حال پنج لیگ اهداف است.

32 ساله و بنزما نیز به ثمر رساند در هر یک از این تیم دو بازی قبلی.

امن COURTOIS

دروازه بان كورتوآ به استراحت قرار داده هر گونه شک و تردید که درنگ در مورد او پس از بالا و پایین اول فصل با رئال مادرید. او جامد در تمام طول سال و در موقعیت به خلع Jan Oblak به عنوان دروازه بان با کمترین گل خورده در لیگ. این اتلتیکو مادرید دروازه بان تا به حال بهترین علامت چهار فصل است.

یکی از کورتوا’ بزرگ موجب صرفه جویی در آمد و در پایان روز پنج شنبه در این مسابقه برای حفظ ویارئال از تساوی.

فراموش بیل و رودریگز

گرت بیل و جیمز رودریگز شد و تنزل به تقریبا غیر موجود نقش در طول کشش نهایی این فصل است. بیل بازی نمی کند و در شش بازی گذشته در حالی که رودریگز نیست هر دقیقه در گذشته هفت بازی.

با وجود زیدان را ثابت بحث در مورد چگونه او “شمارش در همه” در تیم ملی چند انتظار می رود این دو باقی می ماند در باشگاه رفتن به فصل بعدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>