‘شما در حال شوخی, راست?’ دود P Kashyap پس از المپیک می پرسد ورزشکاران برای ادامه آموزش…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی shuttler Parupalli Kashyap نامیده می شوند کمیته بین المللی المپیک (IOC)’s بیانیه به تشویق ورزشکاران برای ادامه آموزش برای توکیو بازی به عنوان یک شوخی گفت: “معنا ندارد” به عنوان دولت تعطیل شده تمام مراکز آموزشی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. با وجود رشد تماس به تسلیم بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک روز چهارشنبه گفت: این انتظار بازی برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده از تاریخ 24 و تشویق “همه ورزشکاران برای ادامه به آماده شدن برای توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند.”

“کمیته بین المللی المپیک است که ما را تشویق به ادامه آموزش .. و چگونه ؟ کجا ؟ تو شوخی راست” Kashyap های 2014 بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان سابق و یک بالا 10 بازیکن نوشت در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به. Kashyap که در حال حاضر رتبه جهانی بدون 25 است در خود به انزوا پس از بازگشت خود از بیرمنگام پس از شرکت در تمام انگلستان قهرمانی.

SAI-Gopichand آکادمی در حیدرآباد که در آن هند shuttlers قطار شده است تعطیل تا مارس 31 حاوی ویروس پس از بخشنامه از Telangana دولت. “آن نیست تصمیم گرفت در عین حال که توکیو محدود بعدی برای بازیکنان که در حال حاضر ساخته شده از برش وجود ندارد مرکز آموزش باز از آنجا که ما به دنبال دولت قوانین از انزوا که لازم است برای ایمنی از همه. بنابراین در این بیانیه از ادامه آموزش می سازد هیچ حس.”

المپیک مدرک تحصیلی پایان دوره در 28 آوریل با 16 بازیکن در تک ساخت برش برای توکیو بازی. این COVID-19 pandemic تاکنون بیش از 9000 زندگی و آلوده بیش از 2,00,000 نفر در سراسر جهان منجر به لغو و به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

Kashyap به تازگی خواست جهان بدن به توقف رتبه بندی امتیاز و تعلیق تمام مسابقات. او همچنین به انتقاد از جهان بدن برای انجام تمام انگلستان قهرمانی با وجود رشد COVID-19 موارد در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>