سالاد خود رشد کرده بر روی مریخ ممکن است به زودی به یک واقعیت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بینش های جدید منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که دانه های گیاهی گرفته شده به مریخ در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) و صرف شش ماه وجود دارد تنها به رشد کمی کندتر به هنگام بازگشت بر روی زمین بالا بردن چشم انداز رو به رشد مواد غذایی در این سیاره قرمز.

دو کیلوگرم موشک دانه شد در هیئت مدیره ISS با فضانورد آژانس فضایی اروپا, تیم Peake به عنوان بخشی از خود را Principia ماموریت. آنها جذب می شود تا 100 برابر بیشتر از تابش بر روی زمین و در معرض ارتعاشات شدید از تنش و گونه ای از سفر به فضا.

هنگامی که دانه بازگشت به زمین 600,000 کودکان از مدارس و گروه ها در انگلیس در بخشی از یک آزمایش با حمایت انگلستان فضایی آژانس به آنها و نظارت بر رشد و مقایسه آن که از دانه های که تا به حال باقی مانده بر روی زمین است.

این سازمان گفت که در حالی که فضای دانه رشد آهسته تر و حساس تر بودند به پیری آنها هنوز هم قابل دوام. این نشان می دهد که با در نظر گرفتن معقول مراحل برای محافظت از دانه در سفر خود باید آن را ممکن است برای رشد گیاهان در فضا و یا در سیاره ای دیگر برای انسان به غذا خوردن.

Peake گفت: “در یکی از بزرگترین و الهام بخش ترین آزمایش در نوع خود بیش از نیم میلیون نفر جوان جمع آوری داده های قابل اعتماد برای کمک به دانشمندان در رویال هالووی بررسی اثر پروازهای فضایی بر روی موشک دانه”.

“هنگامی که انسان در سفر به مریخ, آنها نیاز به پیدا کردن راه هایی برای تغذیه خود و این تحقیقات به ما کمک می کند درک برخی از زیست شناسی از ذخیره سازی دانه و جوانه زنی خواهد شد که حیاتی برای آینده ماموریت های فضایی” او اضافه شده است.

تحقیقات منتشر شده در مجله زندگی بود به رهبری گرهارد Leubner و جیک چندلر از رویال هالووی و Alistair Griffiths از انجمن باغبانی سلطنتی.

چندلر گفت: “حمل و نقل دانه های با کیفیت بالا به فضا و فراتر از آن خواهد شد بسیار مهم برای رشد گیاهان است که پشتیبانی بشر اکتشاف فضا مریخ و کرات دیگر. مطالعه ما نشان داد که شش ماه سفر به فضا کاهش قدرت موشک دانه در مقایسه با کسانی که ماند بر روی زمین نشان می دهد که پروازهای فضایی تسریع روند پیری”.

“بنابراین در حالی که ما باید با دقت در نظر گرفتن حفاظت از دانه های مضر عوامل از جمله فضا تابش و ارتعاش مکانیکی دانه ها زنده باقی مانده و چشم انداز خوردن در خانه رشد سالاد بر روی مریخ ممکن است یک گام کوچک نزدیک تر است.”

این RHS وظیفه 8,600 مدارس و گروه ها در سراسر انگلستان به شرکت در مطالعه کنترل شده و ثبت نتایج خود را به عنوان بخشی از یک پروژه به نام علم موشک.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>