جوانان در خط مقدم مبارزه با Covid-19: PM مودی با تشکر از مردم برای کمک…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر در اعتراض به توییتر و تشکر مردم ساخته اند که سهم خود را به ساعت مراقبت صندوق به نبرد coronavirus بحران است.

یک کاربر توییتی گفت که فرزندان خود داده اند و دور از همه پس انداز خود را به سمت صندوق. نخست وزیر در پاسخ گفت که “جوانان در خط مقدم مبارزه با Covid-19.

“قدردانی به Kavya و Chaitanya. خود را حرکت عمیقا لمس کردن” نخست وزیر توییتی.

ساعت مودی در شنبه اعلام کرد راه اندازی یک صندوق جدید برای مبارزه با کروناویروس بحران است. ستاره بالیوود Akshay Kumar بود در میان آنهایی که به تعهد خود را به صندوق. Kumar دهکدهای ارائه Rs 25 کرور به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت).

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) نیز کمک Rs 51 کرور به نخست وزیر شهروند صندوق کمک.

نمرات هندی ها در زمان به, توییتر, برچسب PM مودی در پست های خود را و به اشتراک گذاشته شده در مورد سهم خود را به ساعت مراقبت صندوق.

نخست وزیر نارندرا مودی خواهد خود را به آدرس ماهانه آدرس رادیو به ملت ‘Mann Ki Baat’ امروز و بحث در مورد غالب Covid-19 بحران است. امروز قسمت تمرکز بر وضعیت حاکم در این کشور در پی Covid-19.

تعداد coronavirus موارد در کشور عبور از 1000 در روز شنبه. با این حال طبق آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان تعداد کل Covid-19 نفر در هند می ایستد در 979 که شامل 867 فعال موارد 86 موارد بهبود و 25 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>