‘شما fanboying’: ماریا شاراپووا به یاد می آورد خنده دار تاریخ شام با نواک …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نواک جوکوویچ و ماریا شاراپووا در حال در سراسر جهان شناخته شده به عنوان دو تا از محبوب ترین ستاره تنیس در جهان است. Djokogic که در رقابت سخت جنگیدند استرالیا باز آخر برابر دومینیک Thiem به ادعای خود 17 گرند اسلم عنوان ژاپنی با پسر بچه در یک Instragram, چت زنده با پنج بار گرند اسلم برنده قهرمان ماریا شاراپووا که اعلام بازنشستگی از ورزش در ماه فوریه این سال است.

همچنین بخوانید: ‘فرد شما آماده می شدند برای موفقیت MS Dhoni خدمت است آب’: Ashish Nehra در Rishabh نفس نفس زدن

در چت شاراپووا به یاد می آورد یکی از اولین برخورد با صرب تنیس. دو زیاده روی در یک مخلوط دو برابر مطابقت و جوکوویچ به چالش کشیده شاراپووا که اگر او برنده او را به او را برای صرف شام.

“من به یاد داشته باشید ما در این نمایشگاه است. جوان بودم شما جوان بودند, راه قبل از شما تا به حال هر گرند اسلم عناوین. من نمی دانم اگر شما می خواهم حتی برنده یک مسابقه که در آن نقطه” شاراپووا به یاد می آورد. “شما گفت که اگر شما می خواهم برنده شدن من را مجبور به پرداخت شام. گفتم باشه هر چه که این بچه؟'” شاراپووا به یاد می آورد.

“شما برنده و شما بودند مانند” ما امشب شام. ما در حال رفتن به, ژاپنی, مکان!’ گفتم شما جدی است ؟ من و شما رفتن به شام امشب؟’ بنابراین ما انجام داد. ما به پایان رسید تا رفتن به شام و پس از آن خنده دار است زیرا شما بیرون کشیده و من فکر می کنم آن را یک دوربین کداک و از شما خواسته پیشخدمت برای گرفتن یک عکس از ما… و در اینجا ما,” او گفت.

همچنین بخوانید: ممکن است انجام “ناماسته” به جشن چوگان: Ajinkya Rahane در تغییرات پس از Covid-19 همه گیر

جوکوویچ که در سمت چپ بود در انشعابات به عنوان شاراپووا بازگو داستان اعتراف کرد که کل حادثه درست بود. “ماریا گفت: حقیقت” جوکوویچ گفت. “من فکر می کنم شما fanboying,” شاراپووا پاسخ داد.

جوکوویچ بیشتر رفت تا به یاد بیاورید که او از دست دوربین و عکس. او بیشتر به شوخی: “شما را مجبور به اعتراف به همه در اینجا است که شما از دست رفته بر روی هدف!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>