“شما تا به حال تمام قدرت’: مرکز تیز پیام به Kejriwal, مهاجر مهاجرت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

معاون فرماندار آنیل Baijal نوشته است به شدت دقت در نامه ای به وزیر, Arvind Kejriwal, در خروج از دهها هزار نفر از کارگران مهاجر از سرمایه های ملی دهلی نو بیش از آخر هفته که مجبور مرکز به درخواست مرز متحده به مهر مرزهای خود را نگاه کنید و پس از مهاجران. به زودی فرستاده شد پس از نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah ابراز نگرانی کرده افشای مهاجران به خطر سلامت در طول مستند به دهلی وزیر Arvind Kejriwal.

صفحه اصلی اسلامی گفت: نامه فرستاده شده در پنج شنبه شب از وزیر آمیت شاه به ریاست یک نشست سطح بالا و به نام up, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath و هاریانا وزیر منهر لعل به ارائه دستورالعمل صریح و روشن است که هیچ مهاجر جنبش باید اجازه داده شود. خروج شاه گفت: آنها را شکست داد و هدف از ملی مستند.

آن را آموخته است که ساعت مودی و خانه وزیر شاه گفته بود به دهلی وزیر Kejriwal زودتر.

همچنین بخوانید: “این گذشت می تواند از تحمیل هزینه های سنگین’: Lt Guv Baijal به زودی به Arvind Kejriwal

ناراحت در دولت دهلی نو اجازه می دهد با استفاده از DTC اتوبوس به سبد خرید مهاجران را تا مرز دبیر خانه آجی Bhalla همچنین گفت: دهلی نو دبیر کل به جای دو ارشد IAS افسران تحت تعلیق برای ساقط در اجرای مستند.

سازمان دیده بان | می توانید از مرکز 7 مراحل کنترل مهاجر بحران میان مستند?

همچنین به عنوان خوانده شده | ایالات گفت: برای جلوگیری از پناهگاه مهاجران در راه رفتن به خانه در میان مستند

خروج مهاجران مجبور مرکز به منظور متحده به قرنطینه تمام مهاجران که تا به حال خارج شد دهلی نو در دولت-اجرای تاسیسات به صورت 14 روز قبل از آنها مجاز به رفتن به خانه.

“این است برای رفتن به یک ورزش… بود به طور کامل قابل اجتناب” خانه دوم وزارت افزود که وجود دارد نگرانی در درون دولت است که این کشور ممکن است مجبور به پرداخت صمیم قلب برای مستند نقض.

این مقام گفت آنیل Baijal به زودی به Arvind Kejriwal که پژواک این تمایلات انتقال مرکز نارضایتی در دهلی نو ناتوانی دولت در فراهم کردن امکانات اولیه و اطمینان بخشی به کارگران مهاجر که نیازهای خود را می تواند مراقبت از.

“این همچنین باعث می شود نقطه ای که دولت دهلی نو تا به حال دست به پیاده سازی این مستند بود و همه قدرت که در آن مورد نیاز است” این مقام گفت. اشاره اشاره به Kejriwal قدرت دولت دیده می شود برای اشاره به یک یدک کش-از-جنگ بین مرکزی و دولت دهلی نو بیش توزیع قدرت برای اجرای امور در سرمایه های ملی.

همچنین به عنوان خوانده شده | کارگران مهاجر سر خانه اول صرف 14 روز در دولت-اجرای قرنطینه: مرکز

برای آینده خانه دوم مقام وزارت گفت: Lt فرماندار آنیل Baijal خواسته بود دولت دهلی نو برای متقاعد کردن کارگران مهاجر در یک شیوه ای انسانی به ماندن قرار داده و یا حرکت به دولتی خانههای امن که در آن دولت را همه امکانات اولیه در دسترس است.

Baijal نیز آموخته اند تصریح کرد این مرکز دستورالعمل که نیاز متحده و اتحادیه سرزمین های به اطمینان حاصل شود که کارفرمایان پرداخت کارگران حق خود بدون هیچ گونه کسر و در حساب از این مستند و در نتیجه از دست دادن روزهای کاری.

دهلی نو دبیر کل Vijay Dev در حال حاضر دستور داد که دهلی نو شرکت حمل و نقل اجرا می شود که یک اسکلتی سرویس اتوبوس به مطمئن شوید که آن را تنها کشتی کارکنان دولت ضروری وظیفه و افراد دیگر حمل معتبر می گذرد و یا کارت شناسایی.

همچنین بخوانید: گام های کوچک می تواند مانع مهاجر خروج از دهلی | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>