یوگی Adityanath را کوتا تخلیه برنامه ریزی قرار می دهد Nitish کومار در oppn جرقه خط

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیهار وزیر Nitish کومار در روز شنبه تحت آتش از Rashtriya Janata Dal (RJD) پیشرو حزب مخالف در دولت برای تخلیه آن دانش آموزان از کوتا در راجستان اما آن متحد کنگره طرفه با دولت.

Lalu Prasad را وارث ظاهری و Rashtriya Janata Dal (RJD) رهبر Tejashwi Yadav مستقیما مقصر وزیر Nitish کومار برای شستن دست های خود را خاموش دانشجویان و کارگران مهاجر سرگردان در خارج از دولت به دلیل مستند برای بررسی گسترش coronavirus.

آنچه در مجموعه سیاسی دیگ جوش است این تصمیم توسط اوتار پرادش به ارسال حدود 250 اتوبوس به تخلیه حدود 7,500 پزشکی و مهندسی جزوات از کوتا اغلب به عنوان هند مربیگری سرمایه برای امتحانات رقابتی.

دنبال coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا.

بیهار نگهداری شده است که راجستان دولت باید مراقبت از دانش آموزان در کتا و ارائه آنها امنیت به عنوان گذر گاه آنها را به خود مربوطه متحده در برابر مستند هنجارهای.

در یک پیام تلویزیونی شنبه وزیر Nitish کومار مطمئن باشید مردم از دولت, رشته خارج کرد که ساخت هر تلاش برای گسترش همه ممکن است کمک به آنها را از طریق ساکن آن کمیسیون و مدیریت بحران وزارت.

Nitish کومار Janata Dal (ایران) پیدا حمایت از غیر منتظره گوشه با کنگره ستایش وزیر خود ایستاده است.

“تا دولت مسخره مستند هنجارها با ارسال اتوبوس به بهانه آن دانش آموزان از کتا. کنگره دولت در راجستان مطمئن برای گسترش امکانات از جمله مواد غذایی به دانش آموزان وجود دارد. در این Nitish کومار موافقت کرده است برای ارسال اتوبوس به بهانه دانش آموزان خود را. ما از Kumar بر این پایه و در ارج نهادن مستند هنجارهای. آن است که نه فقط در مورد دانش آموزان در کتا. Lakhs از Biharis که رفته اند در پیگیری تحصیلات و شغل به رشته خارج است. ما با دولت در تلاش خود را برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. این زمان را به بازی سیاسی بیش از آن گفت:” کنگره MLC ملی و سخنگوی Prem چاندرا Mishra.

در نامه سرگشاده ای به RJD رهبر این خواسته کومار چگونه دیگر BJP حکومت متحده شد تا قادر (به حفاظت از منافع مردم خود را) در حالی که بیهار که تا به حال یک دولت ائتلافی با BJP در بر داشت خود را “ناتوان”.

او همچنین گفت که بیهار بود “مردد” و “بی ادب” در برخورد با این بیچاره مهاجر کارگران و دانشجويان رشته در خارج از دولت در طول مستند.

Yadav گفت: دیگر BJP حکومت متحده مانند گجرات و Uttar Pradesh تا به حال نشان داده شده است همدلی نسبت به مردم خود رشته در خارج و اقدام به آنها را به خانه در حالی که بیهار آنها را ترک کرده بود در تلو تلو خوردن.

“در گجرات دولت تا به حال ساخته شده ترتیبات را 1800 نفر رشته در هریدور در 28 لوکس اتوبوس در مستند. به طور مشابه تا به حال اعزام 200 اتوبوس که ساخته شده از چندین سفر به آن مردم را از دهلی شورای ملی مقاومت, در حالی که این ترتیبات به ارسال 250 اتوبوس برای بازگرداندن آن 7,500 دانش آموزان از کتا” گفت: Yadav در نامه خود که او نیز نوشته شده در Facebook صفحه.

در مارس 13, Bihar در حال تسلیم آن اعتراض شدید خود با اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla بیش از آنچه گفته شد آشکار نقض مستند هنجارهای توسط راجستان دولت در صدور خصوصی وسیله نقلیه عبور برای حمل و نقل مردم به Bihar. آن را تا به حال حتی به دنبال اقدام علیه کوتا منطقه قاضی برای صدور خصوصی خودرو می گذرد در طول این مستند.

در ضمن BJP فاصله خود را از جنجال و گفت: نبود زمان مناسب به بازی سیاست است.

“بیهار دولت است ارزیابی کامل وضعیت و انجام بهترین خود را برای خدمت Biharis در داخل و خارج از دولت است. ما وزیر را تضمین کمک به بیهار بومی ساکن در هر نقطه از کشور. این زمان را به بازی سیاسی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: BJP سخنگوی Nikhil نند.

تا او گفت: “هند در مبارزه با کروناویروس در بهترین شیوه ممکن است تحت رهبری PM نارندرا. هر کشور در حال انجام بهترین خود را برای خدمت به مردم آن است. تا دولت در زمان بهترین تصمیم را در مورد علاقه خود را بومی دانش آموزان پس از ارزیابی آن وضعیت است.”

این Janata Dal (ایران) نبود همان صفحه با BJP در تصمیم برای ارسال اتوبوس به کوتا برای بازگرداندن دانش آموزان خود را.

“آن را در برابر هنجارهای مستند” گفت: JD (U) رهبر, درخواست ناشناس ماندن.

تلاش برای رسیدن به JD (U) سخنگوی Niraj کومار همچنین بیهار را وزیر اطلاعات و روابط عمومی وزارت اثبات بیهوده است.

کوتا تساوی هزاران نفر از دانش آموزان از سراسر کشور از جمله بیهار که ثبت نام در موسسات به آماده شدن برای IIT-JEE و ملی واجد شرایط بودن-تقدیر – آزمون ورودی در مقطع کارشناسی و مهندسی و رشته های پزشکی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>