یوگا ترویج صلح و حقوق خوب بودن: مدیر کل سازمان ملل متحد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یوگا ترویج اصول صلح حقوق و تندرستی است که سازمان ملل متحد است که کار به سمت سازمان ملل متحد گفت: مدیر کل تاتیانا Valovaya در روز شنبه (به وقت محلی) در مراسم بزرگداشت 6 روز بین المللی یوگا.

“یوگا ترویج اصول صلح حقوق و تندرستی است که سازمان ملل متحد نسبت به کار. جشن #بین المللی یوگا در روز, ما در حال ارسال پیام وحدت و اتصال است که از ارزش قابل توجهی در زمان چالش های بزرگ اما همچنین فرصت های بزرگ برای multilateralism,” تاتیانا Valovaya مدیر کل سازمان ملل متحد در ژنو گفت: در توییتر.

هر سال بین المللی یوگا, روز جشن گرفته می شود در 21 ژوئن. نسخه ششم آن می افتد در روز یکشنبه نیز اتفاق می افتد به یک خورشید گرفتگی روز در نقاط مختلف شمال هند از جمله دهلی نو است.

در این سال در روز رسیده است که در میان Coronavirus بیماری همه گیر. یوگا پزشکان در حال پیوستن به Covid-19 دستورالعمل از جمله اجتماعی فاصله.

حداقل 8.6 میلیون نفر تایید شده اند به کروناویروس در سراسر جهان 458,000 فوت کرده اند با توجه به این ویروس کشنده و بیش از 4.2 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. (ANI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>