یوگا می دهد قدرت به صورت سختی می گوید PM مودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یوگا به عنوان یک نیروی وحدت که تبعیض قائل نیست و فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و ایمان و ملل نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز یکشنبه.

در پیام خود در ششمین روز بین المللی یوگا مودی گفت: با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر جهانی است که احساس نیاز برای یوگا بیشتر از همیشه. روز بین المللی یوگا یک روز از “یگانگی انسانیت” او گفت:.

Covid-19 حملات به طور خاص سیستم تنفسی ما است که تقویت در انجام “پرانایاما” یا تنفس ورزش مودی گفت.

“اگر ما ایمنی قوی است, از آن است که کمک بزرگی در شکست دادن این بیماری است. برای افزایش ایمنی مختلفی وجود دارد که تکنیک های یوگا مختلف ‘asanas’ هستند وجود دارد,” او گفت:.

مودی گفت: یوگا بود نه در مورد ارائه قدرت فیزیکی بلکه ذهنی تعادل و ثبات عاطفی به اطمینان مذاکره با چالش های قبل از ما.

او گفت: یک پزشک یوگا از دست دادن نیست آرامش حتی در شرایط چالش برانگیز. حتی زمانی که شرایط نامطلوب برای فعال ماندن متعادل و ادامه کار خستگی ناپذیر – یوگا به ما می دهد این نقاط قوت گفت مودی.

“یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم. آن را به عنوان یک نیروی وحدت و عمیق تر از اوراق قرضه بشریت است. آن قائل است. آن را فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و دین و ملت. هر کسی می تواند در آغوش یوگا” نخست وزیر گفت.

اگر ما می توانید ریز لحن ما آکورد سلامت و امید روز که دور نیست زمانی که جهان شاهد موفقیت سالم و شاد بشریت گفت: در پیام.

با سایه Covid-19 همه گیر بلندی بزرگ بین المللی بعد از یوگا است که مشخص شده در رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, sans تجمع جرم. موضوع امسال این است که “یوگا در خانه و یوگا با خانواده’ مودی اشاره کرد.

“ما در حال صحبت کردن در حل مشکلات و کار برای رفاه جهانی از طریق یوگا,” او اضافه شده است.

نخست وزیر با اشاره به پیام Bhagwad گیتا و گفت: یوگا بود در مورد بهره وری در عمل است.

“هنگامی که ما حرکت رو به جلو با یوگا قدرت ما را افزایش می دهد چند برابر. و ما باید متعهد امروز که به عنوان شهروندان آگاه ما به جلو حرکت خواهد کرد با ما و خانواده و جامعه,” او گفت:.

در دسامبر 11, 2014, مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرده بود 21 ژوئن به عنوان “روز بین المللی یوگا’, ماه پس از نخست وزیر مودی پیشنهاد ایده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>