‘یوگا به ارمغان می آورد مردم با هم’: ساعت مودی بین المللی یوگا روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در روز یکشنبه خطاب به ملت در روز ششم بین المللی یوگا روز که در آن او گفت: این روز از وحدت به عنوان یوگا متصل می شود همه با هم. “این است که یک روز از برادری جهانی است.”

تماشا کنید: Pranayam کلیدی در مبارزه با Covid-19 می گوید PM مودی بین المللی یوگا روز

“موضوع روز بین المللی یوگا در این سال ‘یوگا در خانه یوگا با خانواده’. امروز ما خواهد ماند به دور از همه گردهمایی های اجتماعی و انجام یوگا با خانواده ما. هنگامی که اعضای خانواده گرد هم می آیند در تمرین یوگا آن را گسترش انرژی در تمام خانه” گفت PM مودی.

همچنین بخوانید: روز بین المللی یوگا در روز, ساعت مودی تنش در پرانایاما

“جهان در حال شکل گرفتن نیاز به تمرین یوگا به طور جدی تر در پی Covid-19. یوگا بسیاری از asanas (شمار) ما برای افزایش ایمنی. این asanas تقویت عضلات و سوخت و ساز بدن. Coronavirus حملات سیستم تنفسی ما و پرانایاما (تنفس) ورزش بهترین ورزش برای نگه داشتن خود را امن” نخست وزیر گفت: اصرار مردم شامل پرانایاما در زندگی روزمره خود را.

او همچنین گفت که یوگا به ما می آموزد هرگز به تسلیم و منجر به یک زندگی متعادل است.

“یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم. آن قائل می رود فراتر از رنگ و نژاد و دین و ملت. هر کسی می تواند در آغوش یوگا – همه شما نیاز به برخی از زمان و فضا” ساعت مودی گفت.

در عکس: هند جشن بین المللی یوگا روز 2020 در میان Covid-19 همه گیر

او به پایان رسید آدرس با Sankrit آیه: Lokah samastah sukhino bhavantu (ممکن است همه موجودات شاد و رایگان).

برای اولین بار پس از ماه ژوئن 21, 2015, یوگا, روز جشن گرفته بودن دیجیتالی. موضوع امسال این است که “یوگا در خانه و یوگا با خانواده’.

در دسامبر 11, 2014, مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرده بود 21 ژوئن به عنوان “روز بین المللی یوگا’, ماه بعد از مودی پیشنهاد ایده.

ساعت مودی به حال خواست مردم در یک پیام ویدئویی در روز پنج شنبه به رعایت بعد از محدوده خانه های خود را با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>