‘یوگا و سلامت مکمل یکدیگر’: تا سانتی متر Adiyanath

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پیش از روز بین المللی یوگا در یکشنبه, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گفته باستان عمل و سلامت مکمل یکدیگر.

ایمنی را افزایش می دهد تمرین یوگا. اگر سیستم ایمنی یک فرد قوی است و سپس خطر ابتلا به عفونت از هر گونه ویروس کاهش خواهد یافت Adityanath گفت: در میان coronavirus بیماری همه گیر.

او پرداختن آنلاین, کارگاه یوگا سازمان Maharana Pratap Shiksha Parishad و Mahayogi Gorakshnath یوگا موسسه در روز شنبه.

رئیس جمهوری گفت: یکی نباید ترس از coronavirus.

“این است که ضعیف ترین ویروس قرن تنها انتقال این ویروس است و سریع. شما باید برای محافظت از خودتان را از این عفونت به خصوص کودکان و سالمندان و کسانی که در حال حاضر رنج می برند از هر گونه بیماری هستند بیشتر در معرض این عفونت,” او اضافه شده است. “جنبه های کاربردی یوگا مفید برای افراد از هر سن و سال. از این طریق می توانید به دست آوردن سلامت جسمی و روانی و درک اسرار جهان معنوی. به منظور دانستن راز از جهان معنوی لازم است که یک بدن سالم و ذهن و این ممکن است تنها از طریق یوگا. هر کس باید شامل یوگا در زندگی روزمره,” او گفت:.

“یوگا را به دست آورد به رسمیت شناختن جهانی از طریق تلاش های نخست وزیر نارندرا. امروز در این روز جشن گرفته می شود در بیش از 200 کشور جهان است. آن را نیز بدان معنی است که هند نیز ایجاد مکالمه از طریق میراث خود با بسیاری از کشورهای” وزیر گفت.

با توجه به بحران جاری آن را ممکن است برای سازماندهی این رویداد جمعی در یک فرم به طوری تمرین یوگا با خانواده در خانه, او گفت:.

“اتحادیه وزارت AYUSH صادر کرده است مشترک یوگا پروتکل در مورد این. شما می توانید عکس های خود را آپلود و یا فیلم بر روی این پلت فرم در حالی که تمرین یوگا. مرکزی و دولت های ایالتی نیز پاداش خوب یوگی” او گفت:. PTI SAB CK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>