بله نقل و انتقالات بانکی پوری Jagannath معبد تومان 389-کرور FD حساب به SBI

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 4:16:58 pm

این سپرده ثابت (FD) حساب معبد تعلق دارد و در مجموع منافع تومان 8.23 کرور.

بله بانک در روز پنج شنبه گفت: این انتقال یک تومان 389-کرور ثابت حساب سپرده از Shree Jagannath معبد دولت پوری به بانک دولتی هند است.

این سپرده ثابت (FD) حساب معبد تعلق دارد و در مجموع منافع تومان 8.23 کرور.

“هر مدت از وضعیت FD قرار می گیرد با ما بله بانک با مسئولیت محدود به طور کامل پرداخت تمام فصلنامه علاقه در زمان تا 31 دسامبر 2019. باقی مانده بهره است که تعلق دارد تا مارس 19 سال 2020 شده است واریز همراه با مقدار اصلی تومان 389 کرور به SBI حساب Jagannath معبد پیکره صندوق” بله بانک در روز پنج شنبه گفت: در نامه ای دیده توسط PTI.

همچنین به عنوان خوانده شده | تاریخ صومعه در نزدیکی پوری را در روپیه Jagannath معبد

در این نامه خطاب به مدیر ارشد کریشن کومار از معبد معروف حرم در شرق هند بله بانک گفت: این دو بیشتر FDs تومان 156 کرور که منتقل خواهد شد تا پایان این ماه است.

این FDs از 156 تومان کرور روپیه نیز تحت هیچ-premat گزینه است که اجازه نمی دهد که بانک به پرداخت قبل از موعد مقرر این نامه است.

“به عنوان تمدید دستورالعمل تنظیم کننده ما باید حواله مبلغ اصلی 156 تومان کرور روپیه و علاقه تا به امروز در تاریخ از بلوغ است که در مارس 30 سال 2020 به حساب تعیین شده از Jagannath معبد پیکره صندوق…به SBI شاخه اصلی پوری” بله بانک گفت: در نامه امضا شده توسط اعضای ارشد و معاون رئیس جمهور Jaydev دس.

بله بانک از سر گرفته خود را کامل خدمات بانکی از چهارشنبه شب و مشتریان شروع به مراجعه به شعب از صبح روز پنج شنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>