بله تقلب در بانک: PMLA دادگاه را انکار می کند و با قرار وثیقه به Kapil Dheeraj Wadhawan

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: یک دادگاه ویژه تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) سال 2002 در سه شنبه رد درخواست وثیقه از Kapil Wadhawan و Dheeraj Wadhawan های مروج دیوان مسکن امور مالی شرکت با مسئولیت محدود (DHFL) دستگیر و در درگیری بله بانک مورد تقلب.

این Wadhawans تا به حال به دنبال وثیقه در روز دوشنبه بیان کرد که اجرای مدیریت (ED) تا به حال موفق به فایل پیگرد قانونی شکایت و یا اتهام جدول در مندرج 60 روز بازه زمانی.

اما اد که تا به حال دستگیر Wadhawans در مارس 14, ثبت تعقیب شکایت در روز دوشنبه.

دادگاه را رد کرد Wadhawans’ مشاجره برای وثیقه در روز سه شنبه اما دوباره شنیدن محاسن و تقاضای روز پنج شنبه (16 ژوئیه).

اد آغاز کرده بود رسیدگی برابر Wadhawans بر اساس یک گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت شده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

پیش از آن در ماه مارس, نوبت ثبت نام به حال دو مورد در برابر رعنا کاپور, بله, بانک موسس سابق مدیر عامل (MD) و مدیر ارشد اجرایی (CEO).

یک گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت در 7 مارس ادعا کرده بود که ورشکسته بله بانک سرمایه گذاری کرده بود 3,700 تومان کرور روپیه در کوتاه مدت اوراق قرضه از دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL) بین آوریل و ژوئن سال 2018 است.

در ازای, کاپور گفته بود پرداخت “رشوه” به لحن تومان 600 کرور توسط DHFL پروموتر Kapil Wadhawan.

DHFL تحریم کرده بود یک وام به DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt با مسئولیت محدود یک شرکت تابعه تماما متعلق به از RAB شرکت های که در آن کاپور همسر کل یک مدیر و 100% سهامداران بانک مرکزی اعلام کرده بود در آن شاه درخت.

کاپور سه دختر — Rakhee کاپور Tandon, Roshni کاپور و رادا کاپور — نیز 100% سهامداران در DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt Ltd.

اد دوم شارژ ورق ظ روز دوشنبه تا به حال نام Kapil و Dheeraj Wadhawan و شرکت هایی که آنها تا به حال گفته شناور به افراط در پول شویی.

اتهام ورق نیز نام رعنا کاپور و همسرش, کل کاپور, دختران Roshni و Rekha کاپور و حسابدار Dularesh K Jain & Associates.

دوم شارژ ورق واصل شد پس از ED بررسی یک میزبان از شاهدان از جمله YES بانک و DHFL کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>