سال پس از fallout عمار سینگ عذر خواهی به آمیتا باچان: ‘من پشیمانی افراطی’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 5:22:16 pm

amar singh amitabh bachchan, amar singh bachchan family association, jaya bachchan amar singh samajwadi party, latest news, indian express سابق Samajwadi رهبر حزب بود و بسیار نزدیک به خانواده باچان برای بسیاری از سال قبل از خود را خرید اینترنتی. (بایگانی)

سابق Rajya سبها MP عمار سینگ سهشنبه عذر خواهی کرد به کهنه بازیگر بالیوود آمیتا باچان برای او بسیار شایع خرید اینترنتی با خانواده باچان. سینگ که تشخیص داده شد که کلیه بیماری گفت: “مبارزه با یک نبرد مرگ و زندگی” و تاسف خود را “افراطی در مقابل آمیت جی و خانواده است.”

“امروز من است مرگ پدر سالگرد و من یک پیام برای همین از آمیتا باچان جی. در این مرحله از زندگی زمانی که من در مبارزه با یک نبرد مرگ و زندگی من من پشیمانی افراطی در مقابل آمیت جی و خانواده است. خدا نگهدار همه آنها را” او هنوز توییتی.

سابق Samajwadi رهبر حزب بود و بسیار نزدیک به خانواده باچان برای سال های بسیاری از خود را خواستار باچان برادر. آنها تا به حال خرید اینترنتی در سال 2010 زمانی که سینگ اخراج شد از Samajwadi ، جایا باچان, اما, انتخاب, برای جلوگیری از جانبداری با عمار سینگ و حفظ او در ارتباط با این حزب است.

سینگ به حال روشن ساخته است که او را کاملا درک جایا باچانکه آورده بود به سیاست های او را به جانبداری با SP رئیس Mulayam سینگ و برای ماندن در یک مهمانی که “humiliated” او.

در یک سال 2017 مصاحبه به ABP news, سینگ ادعا کرد که آمیتا و جایا باچان زندگی می کردند به طور جداگانه. “حتی قبل از اینکه من با آمیتا باچان او و جایا باچان زندگی می کردند به طور جداگانه. در دو bungalows Janak و Pratiksha. مردم مرا سرزنش برای هر مشکل احتمالی در کشور است. من حتی مسئول شکاف بین آیشواریا رای باچان و جایا باچان,” او گفت:.

سینگ قبلا ساخته شده بیانیه ای گفت که آن را آمیتا باچان تصمیم به باقی دوستان با او. او همچنین ادعا کرد که باچان هشدار داده بود او را به قبول جایا باچان در خود حزب سیاسی با توجه به او را “متناقض طبیعت و عادات”. “اما من نمی پایبند به شریف, مشاوره,” او گفت:. وقتی پرسیده شد که در مورد سینگ اظهارات باچان گفت: این سیاستمدار حق به آنچه او می خواهد.

در همان سال باچان نام هم می آیند تا در بحث پاناما مقالات نشت اسناد مالیاتی از شرکت های دریایی و حساب های غنی است. سینگ بود و سپس انتقاد “رواقی سکوت” بازیگر و از او خواسته تمیز در ادعایی خود را لینک کنید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>