سال پس از پولوما حمله: CRPF می پردازد ادای احترام به 40 پرسنل کشته در حمله

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 15 سال 2020 5:19:14 am

CRPF pays tribute to 40 personnel killed in attack CRPF پرسنل پرداخت خراج در یادبود در Lethpora, پولوما در روز جمعه. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در روز جمعه پرداخت ادای احترام به 40 از پرسنل خود را که کشته شدند در حمله انتحاری در پولوما منطقه از یک سال پیش.

یک یادبود حک با نام 40 پرسنل افتتاح شد داخل CRPF گردان واقع نزدیک به محل این حمله در Lethpora.

ارشد CRPF ماموران با حضور در این مراسم که در آن تاج های گل اهدا گذاشته شد و ادای احترام پرداخت شد به مرده پرسنل.

Umesh Gopinath Jadhav از ماهاراشترا که در سفر در سراسر کشور به صحبت می کنند به خانواده ها از 40 پرسنل و جمع آوری خاک از خانه های خود بود مهمان ویژه در این مراسم است.

CRPF ویژه DG (J&K), ذوالفقار حسن که او نیز در حال حاضر در این رویداد گفت که تحقیقات مربوط به حمله انجام شده توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا) و “این اقدام را در مسیر درست”. او گفت: توطئه گران کشته شدند در حمله و چند بازداشت شده اند ساخته شده و همچنین.

پس از حمله ویدئویی از پیش ضبط شده بود منتشر شده توسط جیش-e-محمد ادعا

مسئولیت این حمله و نامگذاری 20 ساله Adil احمد در یکی از Gundibagh روستا در پولوما منطقه به عنوان بمب گذار انتحاری.

پس از حمله نیروهای امنیتی در کشمیر حال راه اندازی عملیات به هدف JeM رهبری در دره. در ماه ژانویه نیروهای مشترک در دره گفت: ساز و برگ خود مدل دهید کشمیر رئیس قاری یاسر که تا به حال یک نقش نظارتی در پولوما حمله شد و در میان سه طالب در یک روبرو می شوند.

روز جمعه پس از ادای احترام, J&K معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu گفت: CRPF و دیگر نیروهای شبه نظامی نقش مهمی در مبارزه با تروریسم است.

-با PTI ورودی

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر