ژاوی تجدید Al-السد قرارداد برای 2020-21 فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ژاوی هرناندز اتحاد خود را تمدید مدیریتی قرارداد با قطر کنار Al-السد برای 2020-21 فصل این باشگاه اعلام کرد در روز یکشنبه گمانه زنی ها بر سر او می تواند بازگشت به باشگاه سابق خود بارسلونا.

رسانه های اسپانیایی گزارش داده بود که ژاوی تا به حال شده است با نزدیک شدن بارسا به جای ارنستو والورده قبل از Quique Setien منصوب شد و در ماه ژانویه در حالی که گزارش این هفته یک بار دیگر ارتباط او با بازگشت به بارسلونا در پایان فصل است.

Xavi, 40, زمان شارژ از سمت قطر در سال گذشته پس از بازنشستگی خود و این باشگاه در حال حاضر در رده سوم جدول رده بندی پیش از راه اندازی مجدد از 2019-20 فصل است که به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من خوشحال هستم به ادامه Al-السد و این تیم را هدف همیشه خواهد بود به رقابت برای همه عناوین” Xavi در بیانیه ای گفت.

“(من) تمرکز کامل در این دوره جاری است که به طور کامل تجهیز بازیکنان برای آینده داخلی و رقابت های آسیایی.”

ژاوی که ساخته شده 767 حضور برای بارسلونا و برنده 25 غنائم برای La Liga, باشگاه گفته بود ماه گذشته که او امیدوار به بازگشت به نیوکمپ هنگامی که زمان مناسب برای شروع پروژه خود را از ابتدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>