وقتی که می آید به WWE NXT زنان بخش Shayna Baszler شده است یک نیروی محسوب می شود. دو بار قهرمان تحت سلطه تقسیم پس از ساخت اولین بازی خود را برای نام تجاری در اوت 10, 2017 و او را مورد ضرب و شتم تقریبا عمده هر کشتی گیر که plied تجاری خود را برای NXT. با این حال به نظر می رسد مانند Baszler به زودی ساخت راه خود را به یکی دیگر از نام تجاری با توجه به برخی از گزارش های رسانه ها. دیو ملتزر در آخرین نسخه از Wrestling Observer Newsletter گزارش داد که ترجمه اشتباه او را خام اولین روز دوشنبه به راه اندازی یک رسلمنیا 36 مسابقه در برابر زمان خام زنان قهرمان بکی لینچ.

جزئیات: WWE SmackDown Results – گلدبرگ نشان می دهد که در آینده

Shayna Baszler تا به حال به یاد ماندنی اجرا به عنوان NXT زنان قهرمان بود تا او را شکست داد و به عنوان افزایش استعداد رئا ریپلی هفته گذشته است. Baszler سلطنت و به عنوان قهرمان به طول انجامید 416 روز است که دوم طولانی ترین در NXT تنها در کنار آسوکا را 522 روز سلطنت.

بیش از دو سال گذشته “ملکه پیک’ را صرف نزدیک به 600 روز به عنوان NXT زنان قهرمان و شکست امثال میا Yim Io Shirai Candice Larae, بیانکا Belair, Kairi, عاقل, Tegan Nox و داکوتای کای, در میان دیگران.

جزئیات: WWE با توجه به ایجاد یک تغییر بزرگ به مسابقات pay-per-view

یک گزارش در خلال کشتی گفت: “وینس مک ماهون بالا است تا در Shayna Baszler و می خواهم به کتاب یک WWE زنان قهرمانی Shayna Baszler مقابل بکی لینچ مسابقه در رسلمنیا 36 وقوع یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 در تمپا, فلوریدا. وینس مک ماهون و سه ثانیه بالا هستند تا در Shayna مهارت و تحت تاثیر قرار گرفته بودند با عملکرد او در Survivor Series آخر هفته. چندین راه وجود دارد WWE است بحث در مورد آوردن Shayna Baszler تا به اصلی فهرست و یکی از آنها در زنان Royal Rumble match.”

“دیگری وجود دارد رزرو استراتژی مورد بحث به عنوان وینس مک ماهون می خواهم برای شروع یک برنامه بین استفانی مک ماهون و بکی لینچ و Shayna Baszler به عنوان اولین استفانی عضلانی/مجری به بکی لینچ که خواهد شد و سپس منجر به یک مسابقه بین بکی و Shayna” این گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de