شایعات, شد, ساخت دور از هفته گذشته و آن را در نهایت در آمد واقعی در روز سه شنبه به ترجمه اشتباه Shayna Baszler ساخته شده و اولین بازی خود را در WWE RAW به او حمله بکی لینچ. WWE RAW زنان قهرمان را شکست داد آسوکا در یک جنگ سخت بازی اما درست پس از پیروزی Baszler شروع به پریدن کرد و او را از پشت و قفل شده است و در Kirifuda کلاچ. شایعات زیاد است که این دو ستاره خواهد بود تا در مواجهه با هر یک از دیگر در رسلمنیا 36 برای این عنوان و این می تواند یک شروع خوب برای این برنامه در ساخت به این رویداد است.

در رویداد اصلی این شب ست رولینز مورفی و AOP شکست کوین اونز ساموا جو و مهاجمان وایکینگ ها به ادامه اجرای خوب. جو قادر به قرار دادن Coquina کلاچ در مورفی که tapped out فورا اما داور بیش از حد پریشان توجه به آن. که اجازه رولینز به آمار پایکوبی و مورفی قادر به ادعای پیروزی. این شد یک پیروزی دیگر برای پاشنه به عنوان WWE در حال راه اندازی چند دشمنی از طریق این داستان است.

در دیگر بازی گلوله کمانه دار زدن و Aleister سیاه ثبت شده قابل توجهی برنده در حالی که ریدیک خزه جدید شد 24/7 قهرمان پس از شکست موجو Rawley.

یک نگاه کامل WWE Raw results –

کوین اونز ساموا جو و مهاجمان وایکینگ ها مواجه Seth Rollins & Murphy & AOP

خام زنان قهرمان بکی لینچ def. آسوکا; Shayna Baszler حمله بکی بعد از بازی

خیابان سود def. موجو Rawley & Riddick ماس; خزه def. Rawley برای تبدیل شدن به جدید 24/7 قهرمان

درو مک اینتایر انداخت پایین با MVP در سالن VIP

فرشته Garza def. سدریک الکساندر

NXT زنان قهرمان رئا ریپلی def. سارا لوگان

کمانه دف. Bobby Lashley

رندی اورتن حمله مت هاردی

Aleister سیاه def. آکیرا Tozawa

خام Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy & AOP def. کوین اونز ساموا جو و مهاجمان وایکینگ ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im