WWE Champion درو مک اینتایر به یک اشاره جزئی در آینده بازی در برابر بوکس megastar تایسون خشم در آنچه می تواند در نظر گرفته به عنوان یک “نبرد بریتانیا’. McIntryre برنده این عنوان پس از ضرب و شتم Brock Lesnar در رسلمنیا 36 و در روز دوشنبه او با موفقیت از آن دفاع در برابر ست رولینز در WWE پول در بانک. خشم خود را هیچ غریبه ای به کشتی حرفه ای به عنوان او را شکست داد براون Strowman در تاج جواهر رویداد سال گذشته است.

“در حال حاضر من نگران ما ستاره گرفتن فرصت اول” مک اینتایر گفت Bang پرمخاطب در خورشید است.

“آنها در حال آنهایی که مشغول به کار سخت برای آن کسانی هستند که آن را سزاوار است. آنها در حال رفتن به دریافت [یک ورزشگاه نشان می دهد] این پروژه پایین خط بدیهی است.

“اما شاید این جایی است که مطابقت با خشم اتفاق می افتد به عنوان یک نبرد بریتانیا.”

این Covid-19 همه گیر است مجبور WWE به شلیک برنامه های با جمعیت و به عنوان یک نتیجه, آنها در حال تلاش کردن راه های مختلف برای جذب چشم. یک مسابقه بین قهرمان حاکم و یک ستاره مانند خشم چیزی است که طرفداران قطعا جذاب است که می تواند منجر به افزایش محبوبیت برای نام تجاری. به عنوان یک نتیجه احتمال این برخورد در حال وقوع در آینده به نظر می رسد بسیار بالا در حال حاضر.

“چیز بزرگ است, ما می خواهیم پایه فن وجود داشته باشد اما ما همچنین می خواهم به جذب برخی از چشم ها که شاید در WWE محصول” او ادامه داد.

“تایسون خشم هوشمند است که مرد او را درک قدر از WWE و جهانی برسد.

“[او] سرگرم کننده. وی با اشاره به نام من منجر به رسلمنیا من به ذکر نام خود را پس از من به دست آورد در مسابقات.

“او ضامندار راست بر روی آن ما رو به عقب و جلو. او می داند که تایسون خشم در مقابل WWE champion درو مک اینتایر می تواند یک مسابقه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net