WWE می افزاید پیچ و تاب و جدید برای پول در بانک مسابقه نردبان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پول در بانک مسابقه نردبان حک شده جای خود را در WWE فرهنگ عامه و با برنده ادعا تضمین شده در عنوان او/او در انتخاب این بازی دارای مقدار زیادی از اهمیت به کشتی گیران. آن است که به طور کلی در یک مسابقه نردبان که در آن کشتی گیران باید به بازیابی کیف اما با این شرکت به دنبال نوآوری به منظور گرفتن توجه بینندگان این سال مسابقات خواهد بود کمی متفاوت است. “بازی آغاز می شود در طبقه همکف از WWE مقر اما موارد حاوی قرارداد برای یک مسابقه قهرمانی در هر زمان – حلق آویز خواهد کرد تمام راه را بر روی پشت بام شرکت برج” وب سایت رسمی WWE توضیح داد.

این رویداد برگزار خواهد شد در WWE مقر این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و کیف خواهد شد قرار داده شده در سقف ساختمان. کشتی گیران خود را برای شروع بازی در پایین ساختمان و آنها را مجبور به ایجاد راه خود را تا سقف به منظور ادعا می کنند این جایزه آرزو.

نگاهی به تکمیل کارت بازی برای WWE پول در بانک 2020 –

WWE Champion درو مک اینتایر در مقابل ست رولینز

WWE جهانی قهرمان براون Strowman vs. Bray Wyatt

WWE RAW Tag Team Champions خیابان سود در مقابل مهاجمان وایکینگ ها

WWE SmackDown Tag Team Champions Miz و Morrison vs. The Usos vs. جدید روز

WWE SmackDown زنان قهرمان Bayley vs. Tamina

کشتی کج زنان برچسب TeamChampions نیکی متقابل و الکسا سعادت در مقابل دانا بروک و Carmella

مردان پول در بانک مسابقه نردبان

زنان پول در بانک مسابقه نردبان

علاوه بر این مخلوط یک مسابقه تگ تیم نیز انتظار می رود که در آن مندی رز تیم با اوتیس در برابر تیم Dolph Ziggler و سونیا Deville.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>