WWE Wrestlemania 36 را به محل بیش از دو روز در میان Coronavirus ترساندن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر تعدادی از حوادث در سراسر جهان و مسابقات 36 قاعده مستثنی است. این رویداد سالانه از کشتی سرگرمی جهانی که قرار بود به اتفاق در تمپا در مارس 5, بود, مجبور به تغییر برنامه با توجه به شیوع و در حال حاضر از آن خواهد شد بیش از دو روز. در حالی که اکثریت این نمایش برگزار خواهد شد در عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا دو مکان دیگر نیز بخشی از این رویداد.

“مسابقات برای اولین بار برگزار خواهد شد به عنوان دو شب رویداد جریان در روز شنبه, آوریل 4 و یکشنبه 5 آوریل 7 pm ET در WWE Network و در دسترس بر روی pay-per-view,” WWE اعلام کرد در آزادی مطبوعات. “دو شب pop فرهنگ پر زرق و برق خواهد بود به میزبانی سه بار قهرمان سوپر باول راب Gronkowski. … رسلمنیا خواهد شد نه تنها در WWE را در مرکز آموزش اما شامل مکان های مختلف بیش از دو شب. تمام مکان های بسته خواهد شد مجموعه با تنها ضروری پرسنل.”

این اولین باری خواهد بود که مسابقات را شامل مکان های مختلف پس از نسخه دوم این رویداد که به ضرب گلوله کشته شد در یونیندل نیویورک; Rosemont, Illinois و لس آنجلس.

اعلام روز پس از این شرکت گفت که این رویداد برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و بدون هر جمعیت.

در بیانیه منتشر شده در اوایل صبح روز سه شنبه, WWE گفت: “در هماهنگی با شرکای محلی و مقامات دولتی مسابقات و در تمام رویدادهای مرتبط با در خلیج تمپا برگزار خواهد شد. این مسابقات هنوز هم جریان زندگی می کنند در روز یکشنبه, آوریل 5 در 7 pm ET در WWE Network و در دسترس خواهد بود در pay-per-view.”

“تنها ضروری پرسنل را در مجموعه بسته در WWE را در مرکز آموزش در اورلاندو فلوریدا به تولید رسلمنیا” آن بیشتر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>