‘WWE سعی کردم خیلی سخت با رومن رینز,’ Hall of Famer میدارد سوپراستار که می تواند…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

WWE تلاش کرده اند برای پیدا کردن خود را بزرگ بعدی سوپراستار همیشه از جان سینا تصمیم به گرفتن یک قدم به عقب از یک full-برنامه زمان. WWE تلاش کرده اند به چند ستاره در ضمن برای پر کردن خلاء ایجاد شده توسط جان سینا خروج. اما است که بیهوده تجربه به عنوان تمام تلاش خود را در ارائه یک فشار به یک کشتی گیر شکست خورده است. Roman Reigns است که قابل توجه ترین مثال که فشار فوق العاده ای.

حاکم مواجه شده بسیاری از واکنش از طرفداران پس از WWE به نظر می رسید قصد او از این شرکت است. طرفداران خریداری هرگز به مفهوم آن منجر به بسیاری از احساسات منفی نسبت به حاکم است. ست رولینز و Brock Lesnar نیز تحت فشار قرار دادند و با حمایت WWE به آنها با طرفداران. رولینز دهکدهای از دست داد که حرکت را تا حدودی به خود توییتر رسیدگی در حالی که Lesnar همواره قطبی WWE Universe.

بخوانید | WWE در آستانه از دست دادن یکی دیگر از عمده سوپراستار به AEW: گزارش

با این حال به نظر می رسد مانند WWE در حال حاضر تبدیل شده است چشم خود را به سمت یکی دیگر از سوپراستار به دریافت بیش با طرفداران. درو مک اینتایر / برنده 2020 مردانه رویال رامبل بازی خود را به کسب درآمد تضمین شده عنوان مسابقه در رسلمنیا 36. مک اینتایر انتخاب به صورت Brock Lesnar برای قهرمانی WWE به عنوان آن به نظر می رسد مثل وینس مک ماهون در نهایت داده های خود پشتیبان گیری به ‘اسکاتلند بیمار روانی.

WWE Hall of Famer جری ‘پادشاه’ Lawler همچنین لنت حمایت خود را نسبت به مک اینتایر و فکر می کند او می تواند مرد برای WWE به زودی.

“[مک اینتایر] را دوست دارد کسب و کار. او واقعا و او هیجان زده می شود که در آن او در حال حاضر” Lawler ادامه داد: “من فکر می کنم او می تواند مرد. همه ما می دانیم که آنها بوده ام به دنبال کسی پس از جان سینا و آنها سعی کردند تا با رومن رینز. و البته روم را بیش از و او احتمالا به عنوان خوب به عنوان کسی که آنها را تحت فشار قرار دادند به حدی که, اما من هنوز هم فکر می کنم این اتاق وجود دارد. او نه جان سینا. او نه “سنگ سرد’ Steve Austin. او یک سنگ است. و آنها دنبال آن هستید که نوع شخصیت و من واقعا فکر می کنم فقط در بودن در کنار او و تماشای او را – منظورم این است که او به نظر می رسد فوق العاده – من واقعا فکر می کنم او می تواند مرد.”

یکی دیگر از بازی که تایید شده توسط WWE برای رسلمنیا 36 توسط شارلوت استعداد در مقابل رئا ریپلی برای NXT زنان قهرمانی. به تازگی Triple H نشان داد در رسانه های تماس پس از NXT TakeOver: پورتلند است که آن را تکان دهنده بود به او که وینس مک ماهون فکر ساخت یک بازی بین یک ستاره مانند استعداد و NXT, قهرمان, ریپلی.

بخوانید | جان سینا بازگشت به WWE Smackdown پیش از مسابقات 36

“به صداقت آن را تکان دهنده بود برای من وقتی که این برای اولین بار ذکر شده به من. من باور دارم که این فقط یک تصمیم از وینس بخشی در درک داستان های دیگر برای زنان است. به نظر من شما باید فرصت های که در آن شما نگاه کنید در یک لحظه در زمان و بپرسید که شارلوت پس از رفتن Bayley و ساشا بانک [در اسمک دان] آیا او آمده پس از بکی لینچ [اولیه].”

“شما دیده ام که قبل و ما به دنبال به چیزی تازه و شما می بینید که با Shayna Baszler پس از رفتن بکی لینچ و شما می بینید که در راه های مختلف در اسمک دان با جایی که آنها در حال رفتن. بنابراین این یک راه برای شارلوت استعداد نیاز به در که بزرگ حماسه نقش. من فکر می کنم آن را واقعا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. آن را خوب داستان سرایی و این چیزی است که هدف این است که در اینجا خوب داستان سرایی در سراسر هیئت مدیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>