WWE superstar Sami Zayn رو به پشت صحنه حرارت بیش از امتناع از بازگشت در میان Covid-19…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به مستند در چند قسمت از ایالات متحده امریکا و جمعیت ممنوع شد کشتی را نشان می دهد WWE به حال یک انتخاب بزرگ در دست خود را – که آیا به لغو نشان می دهد و به کارکنان خود را خاموش و یا به ادامه نشان می دهد با هیچ کس در آن حضور داشتند. WWE رئیس وینس مک ماهون تصمیم the show must go on – and WWE حوادث از جمله pay-per-views آغاز شده در حال وقوع در WWE عملکرد مرکز در فلوریدا. WWE superstars داده شد گزینه ای که آنها می توانید انتخاب کنید به ماندن در خانه اگر آنها نگران هستند در مورد مسائل ایمنی.

WWE بالاتر یو پی اس را تکذیب کرد که کشتی گیران و یا کارمندانی که انتخاب می کنید به ماندن در خانه در میان همه گیر داده خواهد شد و هر گونه مجازات و یا در صورت هر گونه پشت صحنه گرما. دو ماه بعد از آن احساس نمی مانند کشتی حرفه ای شرکت باقی ماند درست به آن کلمه.

همچنین بخوانید: اتحاد WWE رئیس وینس مک ماهون در بر داشت خود را در کنار megastar?

آن بود Roman Reigns که تصمیم به خروج از رسلمنیا و حاضر به کار بیایند. حاکم که سرطان بازمانده و به تازگی یکی دیگر از کودک با روش ذکر شده نگرانی برای خانواده اش به عنوان دلیلی برای امتناع خود را به کار در WWE را نشان می دهد. در پاسخ وینس گزارش دستور WWE کارکنان به ذکر نام حاکم روی هم رفته در نشان می دهد – و سپس به تازگی ویرایش شده و او را از رسلمنیا فیلم.

و در حال حاضر مشابه گرما شاید در Sami Zayn که همچنین تصمیم به ماندن در خانه با استناد به نگرانی های بهداشتی. Zayn که تا به حال حفظ خود عنوان قهرمانی بین قاره ای پس از شکست دانیل برایان در رسلمنیا بازگشته است پس نشان می دهد و در اوایل این هفته محروم شد از عنوان خود.

همچنین بخوانید: Asuka جدید می شود WWE Raw زنان قهرمان به عنوان بکی لینچ japanese, ژاپنی, پرستار, عنوان

در حال حاضر گزارش های اخیر از Wrestling Observer Newsletter را دیو ملتزر (h/t WhatCultureWrestling) آمده است که “بسیاری از ناخشنودی” از WWE بالاتر یو پی اس که “Zayn اعمال این گزینه آنها به همه” اگر “هیچ کس نمی تواند می گویند آن را برای عموم به دلایل آشکار است.” ملتزر در این گزارش همچنین اضافه کرد که “من می دانم چندین نفر در این شرکت که راحت در مورد کار در حال حاضر اما قادر به WWE در ارائه دلایل امنیتی کار بود و قبل از همه اخراج.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>