WWE سوپر مرحله نهایی مسابقات: گلدبرگ ثابت می کند شیطان است نه آینده Undertaker او…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

گلدبرگ قاطعانه پیروزی بر ‘شیطان’ بری وایات آمده است به عنوان یک شگفتی برای WWE Universe. حتی اگر گزارش های مختلف بیان شد که گلدبرگ است که مصرف جهانی عنوان کردن وایات در WWE سوپر مرحله نهایی مسابقات طرفداران واقعا شک و تردید در این واقعیت است که وینس مک ماهون در واقع می ماشه است. این می آید با وجود این شیطان مسلط میدان بازی گذشته 9 ماه و ساخت آن را به نظر می رسد غیر ممکن است به ضرب و شتم او.

ست رولینز سعی کردم و شکست خورده, Daniel Bryan سعی کردم و شکست خورده فین Balor سعی کردم و شکست خورده Miz سعی کردم و شکست خورده است. اما 53 ساله گلدبرگ تلاش کرد و موفق شد. که سحر و جادو از WWE که در آن شما ساخت یک سوپراستار جوان برای یک سال تمام و سپس او را از دست دادن به پیری کشتی گیر (خوب گذشته خود را نخست). همه تلاش که رفت به ایجاد Fiend شخصیت او است از دست داده است و به برخی از درجه است.

شیطان شبیه یک شکنجه غیر قابل تسخیر کشتی گیر است که می تواند تسلط بر چشم انداز بسیار شبیه گلدبرگ را در 1990s. اما ثابت شده است که وجود دارد تنها یک گلدبرگ. هیچ شخصیت و یا کشتی گیر می تواند تسلط بر کشتی حرفه ای جهان بسیار شبیه به او انجام داد. آسوکا سعی کردم و شکست خورده (به عنوان به زودی به عنوان او آمد به اسمک دان) وایات سعی کردم و شکست خورده, Aleister سیاه و سفید در تلاش است و ما امیدواریم که او نمی شکست.

نگاهی به مسابقه بین گلدبرگ و وایات. آن را به طول انجامید تنها چند دقیقه به پایان رسید و با ‘مخرب’ نیمی از تخم Jackhammer.

وایات شده است موضوع این derailments در هل در گذشته نیز است. وایات خانواده بود و عمده پدیده هنگامی که آن را وارد بازار گردید. آن تازه بود و تا به حال توجه طرفداران. WWE Universe فکر می کردم که آنها را می توان انقلابی جناح از حال و آینده است. کشتی جامعه برچسب وایات به عنوان قهرمان جهان در آینده در حالی که WWE Hall of Famer جیم راس فکر او را به یک شخصیت babyface انتظار به منفجر شود. یکی از نبوت هم می پیوندند به عنوان وایات برنده دو عنوان جهان در 8 سال. اما یک پیشگویی هنوز “در انتظار منفجر شود’.

وایات از دست داد به Undertaker و پس از آن او از دست داده به جان سینا. وایات ساخته شده بسیاری از وعده ها و در نهایت آنها نادرست ‘دلهره’. او از دست رفته و از دست رفته و از دست داد تا زمانی که او تا به حال به دوباره اختراع خود را.

دوباره او را به عنوان او شیطان ، اما پس از از دست دادن خود را به گلدبرگ می تواند از آن یکی دیگر از بری وایت اجرا در آینده ؟ اولین با صدای, پایان, با زار زار گریه کردن.

در حال حاضر ما به احتمال زیاد برای دیدن کوتاه با حداکثر سرعت دویدن از یک نیزه جشنواره بین گلدبرگ و رومن رینز در رسلمنیا 36 در حالی که وایات چهره آشنا دشمن در سینا.

ما تصور که شیطان می تواند آینده Undertaker. او می تواند آینده بزرگ عرفانی سوپراستار های WWE. اما ما را فراموش کرده است و تنها یک Undertaker. حتی پیری و خوب گذشته خود را نخست Undertaker شکست گلدبرگ در همان نسخه از نشان می دهد در سال گذشته است. اما شیطان در او اعتماد بنفس به طول انجامید فقط در 3 دقیقه در برابر گلدبرگ. فقط 3 دقیقه است. جالب اینجاست که این GIF خلاصه آنچه که اتفاق می افتد به وایات:-

ما با درس گرفتن از گذشته گفته شده است. اگر ما سعی می کنیم به کشف گذشته پس از آن ما می دانید چه انتظار از آینده است. بنابراین WWE Universe می گویند نباید آنها شگفت زده توسط گلدبرگ پیروزی به این دلیل است که دقیقا آنچه که ما آموخته اند از گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>