گلدبرگ بازگشت به WWE بود و به شدت تبلیغ شده توسط این شرکت برای اسمک دان. هیچ کس روشن بود چرا گلدبرگ در حال بازگشت به WWE در مدت کوتاهی پس از رویال رامبل. وجود دارد چندین گزارش خود حریف ممکن است به صورت فوق العاده مرحله نهایی مسابقات. گلدبرگ به نظر نمی رسد در فرد به عنوان طرفداران رود اما نشان داده شد از طریق ماهواره به عنوان WWE را ‘بهترین’ مصاحبه مایکل کول فرد وظیفه با پرسیدن سوال به آیکون.

به طوری که بعد ؟

گلدبرگ نیست صبر بسیار طولانی برای اعلام قصد خود را پشت سر بازگشت به اسمک دان. او می خواهد برای به چالش کشیدن آبی با نام تجاری ساکن کابوس ‘شیطان’ به صورت جهانی قهرمانی در سوپر مرحله نهایی مسابقات در عربستان سعودی است.

اعلام شد در انتظار خطوط اما بری وایات رو به یک WWE legend مانند گلدبرگ بزرگ است برای طرفداران. وجود دارد به نظر می رسید هیچ رقبا انتظار در خط برای وایات بنابراین گلدبرگ را ظاهر می سازد آن را جالب دشمنی برای قهرمانی در اسمک دان.

گلدبرگ شده است یک نیروی غالب در کشتی کج برای بسیاری از کار خود را و او به نظر می رسد مانند یک معتبر رقیب برای ‘شیطان’. طرفداران انتظار نیست وایات به از دست دادن اما با گلدبرگ نام در فرای آن را شک و تردید در ذهن است. ذهن شما همه ما فکر او بود به ضرب و شتم توسط Brock Lesnar در Survivor Series. تا زمانی که او این کار را نکرد.

سایر نتایج-

خاک ورق برگشت است. The Miz و جان موریسون بازگشت با معروف خود را نشان می دهد بحث در شب جمعه. آنها در مورد ‘برتر جهان از Once Upon A Time…در خاک ورق تریلر فیلم’. جدید روز قطع اواز یا موسیقی دو نفری و تا به حال به جلو و عقب با فوق العاده خود را در مرحله نهایی مسابقات مخالفان. اول خاک ورق سرگرم کننده بود و به نظر می رسد این همکاری ادامه خواهد داد برای برخی از زمان تا زمانی که موریسون خیانت Miz یا بالعکس. ما می دانیم که این اتفاق می افتد.

Usos شکست Dolph Ziggler و رابرت Roode با یک نگاه به دور چلپ چلوپ در اولین مسابقه از شب.

الیاس ضربان Cesaro.

بارون کوربين ضربان WWE رسمی پس از سرخوردگی از رومن رینز او را به خوردن مواد غذایی سگ. مثل همیشه زود می آید به آزار جمعیت و بحث در مورد از دست دادن خود را به حاکم است. او حتی هرچه یک نوشیدنی در یک فن”. کربین خواسته های یک مسابقه با روم اما سگ بزرگ بیرون می آید و می گذارد ضرب و شتم او.

Daniel Bryan بازگشت به حلقه بعد از از دست دادن خود را به وایات. این یک واقعیت شناخته شده است که شیطان تغییرات افراد و به نظر می رسد مانند برایان نیز به دام افتاده. او نگاه باطل به عنوان او به ضرب و شتم یک بیچاره هیث اسلاتر در یک تک بازی.

براون Strowman شد جشن اولین WWE مجرد عنوان. Shinsuke ناکامورا و Sami Zayn نمی تواند هضم پیروزی او و گفتار او را قطع کرد. ناکامورا به چالش کشیده شد به یک مسابقه توسط Strowman. اما زین کرد و گفت: منابع برای سرنگونی قوی ، منظور او این بود که منابع در حال احیای (WWE ساکن Top ‘استخدام-برای-کمک بچه ها) که مورد حمله قرار Strowman از پشت.

این گروه از 4 بود چیره هیولا قبل از قرار دادن یک کینشاسا از ناکامورا.

Sheamus را به ضرب و شتم خدمه آپولو. خپله G آمد اما در عوض یک Brogue kick خود را.

رویداد اصلی این نمایش را دیدم کارملا, الکسا سعادت دانا بروک و نائومی در یک Fatal 4-Way match برای تعیین شماره یک مدعی برای Bayley زنان قهرمانی.

این نگاه نائومی خواهد بود با در نظر گرفتن چالش به Bayley اما کارملا تعجب همگان را انتخاب کنید تا برنده شوید. Bayley آیا معمولی چیزی از حمله به کسی از پشت و ساخت یک بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de