WWE SmackDown Results: آن جان سینا در مقابل شیطان در رسلمنیا 36, Roman Reigns…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

‘یک goosebump لحظه شروع به اسمک دان. شما می توانید تصور کنید اگر این برخورد اتفاق می افتد’ مایکل کول گفت: در حالی که باعث خرابی لحظه ای دیگر برای طرفداران. گلدبرگ بیرون آمد و به یک گروه کر از بوس برای شروع نشان می دهد و بلافاصله پرسید: “چه کسی بعدی’. این زمان آن را هیچ جای تعجب است که رومن رینز بود فرد آمده و چالش گلدبرگ. همه می دانستند چه این طرح برای رسلمنیا 36 و آن را تایید کرد به عنوان رومی گفته گلدبرگ “من بعدی”.

بخوانید | گلدبرگ ثابت می کند شیطان است نه آینده Undertaker او فقط بری وایات

نگه داشتن تمام این احساسات کنار پس از 53 سال از پیروزی بر شیطان برای, جهانی, قهرمانی, Roman Reigns رو گلدبرگ در رسلمنیا 36 توسط a dream match for the WWE Universe. این است برای رفتن به یک منظره و ما انتظار نداریم که آن را به یک شاهکار در کشتی حرفه ای آن را به عنوان آشکار است که گلدبرگ نمی قادر خواهد بود برای رفتن به گذشته 5-6 دقیقه علامت داخل حلقه. او به سختی انجام می دهند که در نخست و در این مرحله از زندگی حرفه ای خود انتظارات پایین از گلدبرگ.

اگر آن را مانند ماشین خراب از یک مسابقه (گلدبرگ در مقابل Lesnar) که اتفاق افتاده رسلمنیا 33 گلدبرگ و رومن رینز می تواند زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره. نکته جالب دیگر این است که روم می شود این شانس را به ذبح کردن یکی دیگر از افسانه در رسلمنیا.

جان سینا بازده

‘من هستم و همیشه خواهد بود یک WWE superstar,’ تاکید بیانیه ای از جان سینا .

سینا آمد و اعلام کرد که او از دست رفته است مسابقات این سال به عنوان او می خواهد این شانس داده می شود به صورت تمام وقت کشتی گیر. جمعیت هو این ‘بیانیه’. آنها انتظار داشتند به نوعی از دخالت اما سینا شروع به ساخت خروج خود را. اما به عنوان سینا ایستاده بود و در سطح شیب دار, چراغ شده. و هنگامی که چراغ خاموش ما می دانید چه انتظار – شیطان.

وجود دارد چیزی است که ما انتظار ندارد. شیطان همیشه اعتصاب برای اولین بار در جنگ به عنوان او انجام داده را با متعدد دیگر ستاره های بزرگ. اما این بار وایات آنچه را که هر کس در طول مسابقات فصل است که به نقطه نسبت به رسلمنیا ثبت نام. او که به سیگنال یک چالش برای سینا در بزرگترین مرحله از همه آنها را. اما این عجیب و غریب بود دیدن شیطان بودن احترام نسبت سینا (کسی که او را بزرگ تاریخ).

ما را دیده اند که شیطان تغییرات حریف خود را پس از یک مبارزه است. اما گلدبرگ تغییر شیطان پس از WWE سوپر ShowDown?

نتایج دیگر:-

نائومی و Lacey Evans ضرب و شتم Bayley و ساشا بانک

Bobby Roode پین کوفی کینگستون

براون Strowman امضای قرارداد برای یک مسابقه قهرمانی بین قاره ای در برابر Shinsuke ناکامورا, Cesaro و Sami Zayn. بله درست شنیدید. Strowman می تواند دفاع در برابر هر سه در Elimination Chamber.

Daniel Bryan ضربان Curtis Axel

The Miz و جان موریسون دفاع از اسمک دان برچسب عنوان برابر جدید روز, ماشین آلات سنگین, Lucha خانه, پارتی, Ziggler و Roode و Usos داخل حذف مجلسی. در ضمن آنها دوخته شده توسط Usos در غیر عنوان بازی در اسمک دان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>