WWE SmackDown results: گلدبرگ باعث می شود فوق العاده بازگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

WWE ساخته شده بود بزرگ اصلی-رویداد فوق العاده برای مرحله نهایی مسابقات با گلدبرگ رو ‘شیطان’ بری وایات برای قهرمانی WWE. گلدبرگ بازگشت به WWE به حال تولید شده علاقه زیادی برای آبی نام تجاری و گزارش شده است که خود را قدرت ستاره است حتی منجر به وینس مک ماهون را تغییر ذهن در مورد رسلمنیا 36 رویداد اصلی. گلدبرگ بازگشت به اسمک دان این هفته به مقابله با شیطان و طرفداران خوردند تا در هر لحظه از ظاهر خود را.

WWE بود کار سختی برای گرفتن چشم برای این مسابقه. گلدبرگ غالب جانور از گذشته که محو هر گونه حریف آمد که در راه خود را. در حالی که شیطان مدرن-بعد ویرانگر است که قصد تنبیه هر کسی که می آید در راه خود را.

بخوانید | ‘WWE سعی کردم خیلی سخت با رومن رینز,’ Hall of Famer میدارد سوپراستار که می تواند در کنار جان سینا

هر دو ستاره آمد چهره به چهره در اسمک دان این هفته است. آنها به یکدیگر خیره شد به عنوان طرفداران پیش بینی کسی را برای اولین بار حرکت می کند. مهم نیست که چه کسی برای اولین بار حرکت می کند که در پایان آن گلدبرگ که فرود آمد اولین حمله به شیطان ، وایات شد لرزاند با نیزه به عنوان گلدبرگ آماده خود را برای یک حمله دیگر.

اما آن را به عنوان چراغ رفت و شیطان ناپدید شد با یاد خنده بازی بیش از همه در این عرصه است.

گلدبرگ همواره غالب سوپراستار در هر رقابت. در هر مسابقه یک گلدبرگ برنده هرگز توان شمارش خارج است. در حالت محو افسانه گلدبرگ هنوز برخی از اعتبار چپ در چشم WWE Universe. وجود دارد شکی نیست که 53 ساله می تواند با پیروزی در برابر شیطان و که او ممکن است برای پایان دادن به ترور وایات. این شک است که نیاز به فروش بازی. آن را تمام خواهد بود مگر اینکه گلدبرگ در واقع به پایان می رسد تا برنده WWE Championship.

بخوانید | WWE در آستانه از دست دادن یکی دیگر از عمده سوپراستار به AEW: گزارش

نتایج دیگر:-

* Braun Strowman و الیاس تیمی به صورت Cesaro و Shinsuke ناکامورا در اولین ‘سمفونی تخریب’ بازی. آن است که اساسا هیچ رد صلاحیت سقوط count anywhere match با سلاح های کشتار بودن سازهای موسیقی است. آن را منحصر به فرد حیله بود که به سادگی ء و تا به حال برخی از نقاط خوب است.

در پایان نیز بزرگ بود – یک powerslam بر روی یک پیانو(که نکردیم) و آرنج رها کردن در یک جدول. هیچ جایزه برای حدس زدن که برنده است.

*یک لحظه خوشی با حامله بلا ، اما چرا آنها ظاهر می شود در اسمک دان? که وارد دانشکده هنرهای زیبا در حال رفتن به القاء به WWE Hall of Fame این سال است. Daniel Bryan و دختر مرغک به آنها پیوست در پایان برای خانواده ریونیون.

*مایکل کول ساخته شده یکی دیگر از خیط و پیت کردن-تا او به عنوان آدرس خود جلب کرد Gulak به عنوان هیث اسلاتر. به مسائل بدتر هیث اسلاتر شد و در حلقه در یک مسابقه با برایان در حالی که Gulak نشسته درست در کنار کول در اعلام جدول. چه هستند شما در حال خواب مایکل کول ؟ (نه من کلمات Gulak گفت: آن).

*نشان می دهد شروع با چهار تیم tag مطابقت با روز جدید و Usos teaming تا برای مبارزه با Dolph Ziggler, بابی (رابرت) Roode The Miz و جان موریسون. Usos برنده این مسابقه تیم خود را با سنجاق Roode.

*Ziggler دوباره خار در عشق زندگی اوتیس. Ziggler بزرگترین پاشنه در اسمک دان. ببخشید بارون کوربين.

*نائومی در نهایت موفق به حفظ شماره یک مدعی نقطه برای SmackDown زنان قهرمانی. او را شکست داد کارملا برای به دست آوردن حق به صورت Bayley در مرحله نهایی مسابقات سوپر در عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>