WWE Raw Results: تعجب رقیب برای Brock Lesnar, جمعیت, سکوت سفت Ort…

WWE Monday Night Raw braved یک طوفان برف در ایالت یوتا آورده و یک کل نشان می دهد کامل از عمل از زندگی خانه هوشمند آرنا در شهر سالت لیک.

آغاز شده نشان می دهد با یک مونتاژ از لبه به بازگشت و رندی اورتن را شنیع حمله به WWE Hall of Famer. اورتن ساخته شده خود را برای ورود به حلقه برای توضیح اقدامات خود بود اما با استقبال پر سر و صدا جمعیت که هو او خستگی ناپذیر. این نوع واکنش بوده است نه از روم سلطنت را پس از مسابقات 33 تبلیغی و الیاس ارزان شات در سیاتل جمعیت. هر بار که او تلاش کرد به صحبت می کنند, جمعیت هو با صدای بلند.

در نهایت اورتن اعلام کرد که او نمی تواند انجام این کار و فقط سمت چپ. این جایی است که نرم افزار-کشتی است در بهترین حالت آن جایی که جمعیت تبدیل به یک بخشی از عمل در وسط. WWE پیش بینی و اجازه می دهد که جمعیت دیکته برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد در داخل حلقه است. WWE Universe معتقد است آنها بخشی از داستان که منجر به تلویزیون. شاید هفته آینده ما می شنویم اورتن را توضیح برای حمله به لبه.

پس از آن به لانا در مقابل Liv مورگان. این دشمنی در جریان بوده است برای همیشه لطفا برای و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن است که در نهایت پایان دادن به. مورگان شکست لانا به راحتی. این بود که پایان داستان به عنوان روبی Riott است. او را برمی گرداند و حملات مورگان بدون هیچ دلیل ، پاشنه نوبه خود ، لانا پس از آن ضربه در حال حاضر مورد ضرب و شتم مورگان مانند کفتار.

موجو Rawley رو درو مک اینتایر در غیر عنوان بازی. نتیجه مسابقه هرگز در سوال بود. این ‘سکسی اسکاتلندی’ (کلمات او و نه من) گذاشته چالش به Brock Lesnar گفته او ترس از مک اینتایر. Rawley شد و هشدار داد که آن را به سه ثانیه برای مک اینتایر او را شکست. و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. Rawley شد خاک رس-moured توسط مک اینتایر در ثانیه را انتخاب کنید تا برنده شوید.

دوشنبه شب مسیح دوباره جدا کوین اونز. وایکینگ اظهارات برداشته شد از معادله سرعت و اونز در سمت چپ بود مبارزه خود را علیه سه نفر از اعضای رولینز ” تیم. دوشنبه شب مسیح پیروز شد با اعداد مزیت اثبات بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به برای اونز.

یک بررسی کوتاه کوتاه مسابقه – Aleister سیاه ضربان Erick جوان با یک توده سیاه و سفید. او یکی از چیدن دعوا در حال حاضر. او به احساسی تبلیغی بعد از بازی. او گفت: “مردم باید کسی را انتخاب می کنند به دلیل آن است که همواره بی امان رقابت است. توده سیاه و سفید برای هر کس در خام رختکن آینده!

Rey Mysterio گرفته شده توسط فرشته Garza. میستریو تلاش برای صرفه جویی در هومبرتو Carillo از یک حمله کردم و به یک مسابقه با Garza. اما میستریو ملاقات با همان سرنوشت آندراده.

آن زمان برای شارلوت تا اعلام کند که او در حال رفتن به در رسلمنیا 36. او خاطر نشان کرد که او برنده تمام طلا در WWE و مورد ضرب و شتم قرار بکی لینچ و Bayley قبل از. جمعیت آغاز شده ominously شعار ‘رئا Rhea’. و NXT زنان قهرمان ساخته شده ‘تعجب’ ظاهر اولیه. بنابراین رئا ریپلی به چالش کشیده شارلوت برای بازی و نه از راه دیگر. اما شارلوت نمی دهد پاسخ و فقط سمت چپ. جالب است. NXT را ببینید بازگشت ‘ملکه’ برای پاسخ به ریپلی را به چالش بکشد.

شب خزنده خواهر یک دوست در ناتالیا در تک مسابقه و ثابت کرد که چرا او به نام یکی از بهترین کشتی گیران در این سیاره است. او مجموعه ای از مطالب ارسالی کاملا شگفت آور است. پیروزی کافی نیست به عنوان او به نام بکی برای یک مسابقه برگشت. ‘مرد’ خوشبختانه این چالش را پذیرفت. آن را در. لینچ در مقابل آسوکا 3.

وقت آن است که برای رویداد اصلی این نمایش با رولینز رو با گلوله کمانه دار زدن و Bobby Lashley در یک تهدید سه گانه مطابقت دارد. برنده خواهد شد به صورت Lesnar برای WWE قهرمانی در سوپر مرحله نهایی مسابقات در عربستان سعودی است. در سخت-بازی مبارزه با دوشنبه شب مسیح دوباره تداخل آن اونز که تساوی شانس. با زمین گرفته شده رولینز باقی مانده بود از دست دادند. آن است که رفتن به کمانه خواهد کرد که در صورت Lesnar پس از سنجاق Lashley با 630.

متاسفانه برای گلوله کمانه دار زدن او نبود قادر به جشن می گیرند که پیروزی برای مدت طولانی به عنوان Lesnar F5ed او را در مرکز حلقه ثانیه پس از پیروزی خود را. Lesnar در برابر یک بروشور در یک بازی بزرگ ما مطمئنا دیده نمی شود که قبل از (Daniel Bryan, AJ Styles یا فین Balor ممکن است استدلال می کنند).

مرحله نهایی مسابقات سوپر را ببینید ‘جانور’ در برابر ‘قهرمان’ for the WWE Championship.

FYI: گلدبرگ در حال بازگشت به اسمک دان به اعلام “چه کسی است’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر