WWE برنامه ریزی رویای بازی برای بالا قهرمان درو مک اینتایر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اگر ما می تواند با دقت اشاره کردن یک کشتی گیر که در سال 2020 شده است واقعا نوع و سپس به درو مک اینتایر خواهد بود در بالای لیست. مک اینتایر شد loitering در اواسط کارت در سال 2019 و طرفداران فکر WWE تلف شده بود دیگر فرصت را به اسکاتلندی یک سوپراستار در کشتی حرفه ای است. اما هنگامی که او آمد از آسیب در اواخر 2019, WWE repackaged مک اینتایر و او را به بی نظیر هیولا.

خود را در صعود به بالا آغاز شده رویال رامبل و به اوج خود در رسلمنیا 36. مک اینتایر برنده مردان سر و صدا به مهر و موم بلیط خود را برای پول بازی در ” بزرگترین مرحله از همه آنها و اقدام برای شروع یک دشمنی با ‘وحش’ Brock Lesnar.

مک اینتایر را شکست داد Lesnar به سیمان و موقعیت خود را در بالا و در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن در نقش خود به عنوان قهرمان از بزرگترین کشتی حرفه ای سازمان در جهان است.

از آن پس او غلبه ست رولینز Bobby Lashley در PPV matches خواهد شد و در صورت Dolph Ziggler در WWE Extreme Rules. مک اینتایر از دست دادن به Ziggler خواهد بود عظیم ناراحت و یک نتیجه است که هیچ کس انتظار دارد.

WWE در حال حاضر در حال برنامه ریزی به عنوان گزارش شده است که این شرکت در حال برنامه ریزی برای مطابقت با مک اینتایر با دیگر کشتی گیر است که تحت تاثیر قرار گرفته در سال 2020 است. رندی اورتن اخذ شده بررسی بیحوصلگی حرف زدن برای خود دشمنی با لبه. اواز یا موسیقی دو نفری مشغول در رحم, مسابقات کشتی در مسابقات و واکنش.

اورتن به حرکت در سمت خود را پس از ضرب و شتم لبه و در حال حاضر آن است که گفت: او در حال رفتن به دشمنی با مک اینتایر رفتن به SummerSlam.

Wrestling Observer Newsletter (h/t PWMania) گزارش شده است که یک رقابت بین اورتن و مک اینتایر است که انتظار می رود به زودی اتفاق می افتد.

“WWE در حال برنامه ریزی برای درو مک اینتایر در مقابل رندی اورتن برای یکی از آنها بزرگتر PPVs یا SummerSlam سال جاری و یا حتی به عنوان اواخر به عنوان رسلمنیا 37 سال آینده است.”

“آنها در حال تنظیم مردم برای سفت الهى و مقصد درو مک اینتایر و شیدا من فکر می کنم در SummerSlam گفت:” برنده این دیو ملتزر.

مک اینتایر نیز در گذشته ذکر شد که اورتن است ایده آل خود حریف برای SummerSlam.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>