WWE در آستانه از دست دادن یکی دیگر از عمده سوپراستار به AEW: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ظهور همه نخبگان کشتی (AEW) داده است superstars از جهان Wre’stling سرگرمی یک امید برای تغییر. همیشه از AEW ساخته شده که اولین آن در سال گذشته چندین WWE superstars که ناراضی هستند و با خود داستان و یا شخصیت توسعه شده اند درخواست خود را برای انتشار به امید امضای قرارداد با رقیب تجاری که در آن آنها می توانند ressurect شخصیت خود را. Dean Ambrose (در حال حاضر شناخته شده به عنوان Jon Remi) چپ سواحل WWE در سال گذشته است و در حال حاضر در عمده دشمنی برای AEW قهرمانی جهان در برابر کریس جریکو در تونی خان pro-ارتقاء کشتی. ها, Luke Harper Sin Cara برخی دیگر کشتی گیران که منتشر شده توسط شرکت. شایعات به شدت نشان می دهد که تگ-تیم احیای نیز خواسته خود را برای انتشار. و در حال حاضر به نظر می رسد یکی دیگر از ستاره در راه خود را خارج از شرکت.

همچنین بخوانید: WWE رئیس وینس مک ماهون تصمیم چپ Triple H شوکه

مت هاردی سابق نه زمان tag-تیم قهرمان 45 ساله است اما هنوز هم در شکل بزرگ است. اما به نظر می رسد WWE رئیس وینس مک ماهون علاقه مند است به او یک شخصیت توسعه است. شایعات از PW خودی ماه گذشته پیشنهاد کرد که مت به تعداد زیادی از ایده هایی برای شخصیت خود را به Mr McMahon, اما همه آنها رد شد. با مت قرارداد در حال اجرا در تاریخ 1 مارس به نظر می رسد او در راه خود را به بیرون از شرکت.

مایک جانسون تایید بر PW خودی نخبگان صوتی که مت نشده امضا قرارداد جدید با WWE نشده است. سابق بین قاره ای قهرمان, پول مسئله نیست. کشتی گیر معتقد است که او زمان کمی در حلقه سمت چپ و او می خواهد به بهترین استفاده را از آن ممکن است ممکن است در WWE.

“واقعیت این است: اگر WWE می خواهد کسی را به ماندن آنها به معنای مالی به آنها پرداخت و بگو: گوش ما میخوایم به شما پول بیشتری از شما تا کنون فکر کردم شما می خواهم را در تمام زندگی خود را اگر ما فکر می کنم شما که با ارزش است.’ آنچه که من شنیده ام در مورد هاردی است که این پول نیست که چقدر از یک موضوع است. او نمی خواهید برای دریافت پرداخت می شود به نشستن در اطراف و انجام هیچ چیز نیست و او نمیخواهد به افزایش است ، واقعا که شما می دانید که در آن AEW یا جای دیگر مانند آن موجود است مانند یک چیز مثبت برای pro wrestling” جانسون گفت: در پادکست (h/t بیرون رینگ اخبار).

در دو هفته گذشته مت بود به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار توسط رندی اورتن در خام به عنوان بخشی از یک داستان و با تمام شایعات در گردش به نظر می رسد آن است که وینس راه نوشتن شخصیت خاموش کردن تلویزیون است. مت خود را به توییتر و نوشت: “خداحافظ”.

مت بود بسیار موفق با TNA زمانی که او در سمت چپ این شرکت و حرکت به AEW می تواند یک انتخاب خوب برای او در این سن و سال کار خود را از آنجا که او می تواند درمان شود مانند ستاره او را در ارتقاء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>