WWE legend به ‘شیطان’ بری وایات را هدف بعدی?

بری وایات شده است wreaking ویران بر SmackDown locker. او غالب بوده است پس از بازگشت از مصدومیت سال گذشته و غرق ستاره های بزرگ مانند ست رولینز فین Balor, Daniel Bryan, کین, Kurt Angle and The Miz با قدرت خود را. در یک دوره کوتاه از زمان وایات تبدیل به نقطه کانونی SmackDown برنامه نویسی. طرفداران مشتاقانه پیش بینی شیطان را هدف بعدی و اگر گزارش های اخیر این است که به اعتقاد بازگشت WWE legend ممکن است وایات قربانی بعدی.

گلدبرگ در حال ساخت خود را بازگشت به WWE در این هفته در اسمک دان. طرفداران شده اند گمانه زنی در مورد آنچه در آن می تواند به معنای به دیدن غارتگری WWE سوپراستار در شب جمعه. او در گذشته در WWE حلقه هنگامی که او مواجه Dolph Ziggler در سال 2019 SummerSlam جایی که او کاملا محو حریف خود را با ترکیبی از نیزه و کاروان. آن را تا حدودی بازخرید گلدبرگ در چشم WWE Universe پس از خود را به شدت panned عملکرد در سال 2019 سوپر مرحله نهایی مسابقات در عربستان سعودی است.

آن است که هنوز روشن نیست که چرا گلدبرگ ساخت بازگشت او به WWE. به این دلیل است که از مسابقات 36 یا آن را برای یک بازی در سال 2020 فوق العاده ShowDown? همه نشانه نقطه نسبت به دومی.

بخوانید | WWE با توجه به ایجاد یک تغییر بزرگ به مسابقات pay-per-view: گزارش

آن گزارش شده توسط وب سایت های متعدد است که گلدبرگ در خط برای یک دشمنی بزرگ برای سوپر مرحله نهایی مسابقات PPV. براد شپرد گزارش کرده است که گلدبرگ را اجرا کنید-در با جهانی قهرمان ‘شیطان’ بری وایات در عربستان سعودی است.

گزارش شده است تایید توسط کشتی ناظر رادیو دیو ملتزر چه کسی می گوید که گلدبرگ رو وایات در مرحله نهایی مسابقات سوپر به عنوان آن را “احساس می کند مانند بارز ترین مسابقه است.”

گلدبرگ به طور کلی دور مانده از آبی برند اما بازگشت او به اسمک دان این هفته شیفته طرفداران. گلدبرگ یک رابطه نزدیک کار با Paul Heyman (مدیر اجرایی خام) اما همه چیز در حال تغییر برای بازگشت او.

پس از بازخرید خود را در داخل WWE حلقه در برابر Dolph Zigler در WWE SummerSlam در ماه اوت گلدبرگ بود نشان داد که او می خواهد به صورت رومن رینز و براون Strowman. در فرش قرمز پیش از اسمک دان را فاکس اولین هفته گذشته از او خواسته شد در مورد سوپراستار او می خواهم به صورت سابق و جهانی قهرمان برداشت حاکم و Strowman.

“خدا که من نمی خواهم به این صورت که من با آن مواجه بودند؟” گلدبرگ گفت. “شما می دانید روم [حاکم] و براون [Strowman] دو تا از بچه ها که من می خواهم برای تست فطرت خود را کمی. گرجستان در برابر Georgia Tech (حاکم’ alma mater) که نوع ساخته شده در rivlary. اما من خوب هستم. هر کس آنها بازی شیر یا خط در مقابل من تلفات. این همه خوب,” او گفت: غریزه فرهنگ توسط دنیس سلکدو.

بخوانید | نه شارلوت یا بکی لینچ روندا راسی نام تعجب برای بازی برگشت

در سال 2016 گلدبرگ ساخته شده و بازگشت او به WWE پس از یک دوره از 12 سال است. او خرد Brock Lesnar در بازگشت خود را در Survivor Series, که در آن او با استفاده از فقط سه نیزه و یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن.

بعد او رفت و در را به نفع خود, جهانی, عنوان, شکست کوین اونز در Fastlane 2017. در رسلمنیا 33 است که در زمان و مکان یک ماه بعد Lesnar چیره قهرمان را به عنوان او را.

در سال 2018 گلدبرگ القاء شد به WWE Hall of Fame. یک سال بعد او باز گشت به صورت آندرتیکر برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر