WWE Hall of Famer معتقد است شرم آور شرکت با تکیه بر Brock Lesnar به…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Brock Lesnar شده است از بین بردن رقابت 3-4 سال گذشته که در آن او موفق به کسب متعدد WWE عناوین و حتی تبدیل شد به شکستن Undertaker افسانه ای مسابقات خط. گلدبرگ Roman Reigns, ست رولینز, Rey Mysterio, آندرتیکر, گلوله کمانه دار زدن, AJ Styles, رندی اورتن و دنیل برایان – لیست Lesnar فتوحات می رود و در. چنین بوده است که فشار طرفداران تبدیل شده اند ناراضی با دیدن Lesnar همیشه نگه داشتن نقاط بالا.

Lesnar در حال حاضر مجموعه ای برای دفاع از خود قهرمانی WWE در رسلمنیا 36 برابر درو مک اینتایر. Lesnar معمولا دعوا تنها در عمده PPVs و به ندرت کشتی در خام یا اسمک دان.

همچنین بخوانید: Roman Reigns نظارت توسط WWE پزشکان برای Covid-19: گزارش

Lesnar, WWE برنامه در حال حاضر شده است با انتقاد توسط WWE Hall of Famer جیک ‘مار’ رابرتز که معتقد است که این شرم آور است که WWE باید به تکیه بر Lesnar به پر کردن استادیوم ها و عرصه.

“چیزی که در مورد براک است که او را نه روزمره کشتی گیر. او یک بار در سال یا سه بار در سال ، و به نظر من شما واقعا درمان استعداد خود را مانند s–t برای هر سال می آیند رسلمنیا زمان پس از این بچه ها باید گران خود یک*** * * * ها برای 365 روز وقتی که می آید زمان برای آنها به ارمغان بیاورد (Lesnar) و آنها را به نشستن.

“چه چیزی اشتباه است با آن. خوب از دیدگاه آنها پیچ شدن ، این شرم آور WWE احساس می کند مانند آنها باید براک بر روی کارت به پر کردن یک ساختمان” رابرتز گفت: در FlipDaScript پادکست.

همچنین بخوانید: 4-زمان WWE Champion Daniel Bryan ممکن است که در مرخصی به زودی

به تازگی Kurt Angle اظهار نظر در Lesnar میراث. زاویه را حفظ کرده است که Lesnar یک نژاد های مختلف نامیده می شوند و او را به یکی از بزرگترین تا کنون به گام در داخل حلقه.

“شما می دانید براک متفاوت است. او یک نژاد های مختلف. دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد براک که هیچ کس نمی داند اما یک چیز است که او را بسیار خصوصی است. این نوع از عجیب و غریب که او را به یک کسب و کار است که او را ملزم به توجه به طرفداران و باز خودش را اما براک هرگز,’ Kurt Angle گفت.

“او هرگز واقعا داستان خود را و یا شما می دانید که او را با یکی از این بچه ها که ترجیح می دهند به پرداخت هزینه برای یک هواپیما خصوصی تا او را ندارد به دیدن مردم در فرودگاه. براک یک نژاد های مختلف, اما آنچه او می کند که در حلقه, هیچ کس نمی تواند مطابقت. منظورم این است که او انجام شده است آن را به مدت 19 سال و او به خوبی در حال حاضر به عنوان او تا به حال شده است. پس او را خصوصی و به اندازه او دوست ندارد مردم براک یکی از بزرگترین و او ادامه خواهد داد تا زمانی که او تصمیم می گیرد بازنشسته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>