WWE Extreme Rules نتایج و نکات برجسته: همه اعتیاد به مواد مخدره هیچ ماده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

WWE بود و بازاریابی قوانین شدید به عنوان یک ترسناک نشان می دهد برای چند هفته گذشته. آن را به اعتیاد به مواد مخدره تا باتلاق مبارزه بین بری وایت و براون Strowman. و مطمئن شوید که وجود دارد ترسناک باشد اما برای همه به دلایل نادرست. پس از یک نمایش خوب در واکنش WWE تحویل منفجر نشده در قوانین شدید. همه چیز به حالت عادی به عنوان چند پس از اتمام چپ بیشتر از پاسخ به سوالات در ذهن طرفداران. گاهی اوقات که چیز خوبی است اما نه زمانی که پایان رضایتبخش است.

ایالات متحده مسابقه قهرمانی بین خدمه آپولو و MVP برگزار نشد. اما به نظر می رسید رفت به عنوان MVP را به عنوان او با افتخار برافراشتند و آن را در هوا با آپولو پاک برای عمل است. Bobby Lashley حمله آپولو بنابراین او ‘زخمی’.

سپس Bayley در مقابل نیکی متقابل نیز تا به حال در خارج از تداخل با ساشا بانک ها ضربه زدن به رقیب خود ‘رئیس’ پنجه بوکس. سپس Bayley دوخته عبور و دیگر بازی به پایان رسید بدون پاک ،

یکی از صحبت در مورد مسابقه ری میستریو در مقابل ست رولینز در یک چشم برای یک چشم’ بازی. مفهوم بازی در حال حاضر بحث اما نتیجه این مسابقه خواهد بود به سخره گرفتند. آنها تا به حال یک بازی سرگرم کننده تا پایان که در آن میستریو را به چشم آمد آن سوکت.

رولینز puked پس از دیدن آن است. مخاطبان را ‘چشم’ اما شاید رولینز دیدم چه دیگر نمی تواند. فیلم بعد از بازی نشان داد خون در میستریو چشم اما کل قضیه عجیب و غریب بود به حداقل می گویند.

آسوکا در دفاع از او قهرمانی در برابر ساشا بانک ها اما دوباره آن را تا به حال پایان بود که ساده گیج کننده است. پس از آسوکا قرار داده و سبز و غبار در داور چشم Bayley ضربه او با SmackDown زنان قهرمانی. سپس Bayley حذف داور تی شرت و آن را روی خودش که ظاهرا او را داور. او قرار داده ساشا در بالای آسوکا و شمارش 1,2,3. و ساشا بود خام جدید زنان قهرمان به عنوان Bayley ساخته شده رسمی حلقه زنگ ، اگر این است که چگونه قهرمانان می تواند ساخته شده و سپس به همین دلیل بسیاری از مبارزه برای آنها فقط می توانید ضرب و شتم داور را خاموش t-پیراهن و پین کردن حریف. Voila Bayley به همه یک ایده برای بازی کردن با.

فضل صرفه جویی در بود WWE Championship match with Drew McIntyre مصرف در چندساله چلنجر Dolph Ziggler. آنها تا به حال به عقب و جلو مبارزه و جالب شرط ضمن عقد است که در آن تنها Ziggler می توانید با استفاده از هر سلاح. اما هنوز هم هیچ کس بر این باور بودند که Ziggler می تواند برنده. حتی اگر شرط ضمن عقد بود McIntyre دست و پا خواهد بود و او را به مبارزه در این مسابقه بود که پس از آن نیز هر کس می توانست به خود جلب کرد, مورد علاقه. هیچ چیز در Ziggler به عنوان یک کشتی گیر اما خود تاریخ رزرو نشان می دهد که. در پایان مک اینتایر برنده پس از یک پوست گوساله و بره-تا Claymore ضربه که نگاه زیبا.

در نهایت #SwampFight. آن چیزی که نا امید می شود واقعا صادق است. پس از کرم شب تاب Funhouse و Boneyard مطابقت با بسیاری از انتظار بود از این. اما آن را بیشتر در خطوط از “خانه وحشت’ بازی از آن منطبق است. وجود دارد یک ظاهر Alexa Bliss در لباس مبدل شاید ‘خواهر ابیگیل” اما با اشاره به هیجان زده در این بازی. براون بود مورد ضرب و شتم بالا برده و رها (به معنای واقعی کلمه). در پایان شیطان به نظر می رسد به غرق Strowman. این نمایش به پایان رسید و پس از آن و به ظاهر پیشنهاد کرد که وایات برنده اما آن روشن نیست. در واقع هیچ چیز روشن بود در این PPV.

این نگاه WWE به هیچ وجه قصد ساخت یک کشتی گیر پین کردن حریف و بدون هر گونه دخالت. نه فقط یک بازی تمام PPV رفت و مانند آن. به جای یک فیلم آن را تلویزیون نشان می دهد (جناس در نظر گرفته) با پاسخ به تحویل داده می شود در قسمت بعدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>