WWE Elimination Chamber: Shayna Baszler اعلام کرد او هنگام ورود Undertaker Retur…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بزرگترین داستان از WWE Elimination Chamber شد تسلط نشان داده شده توسط Shayna Baszler. او وارد شد و در جایگاه چهارم و در زمان سریع Baszler تنها کشتی گیر مانده در رقابت است. او برای اولین بار حذف سارا لوگان و سپس آن را یاقوت Riott و بخش اول از داد و بیداد به پایان رسید و با ناتالیا. همه با Karifuda کلاچ. Liv مورگان در آمد و تلاش برای قرار دادن یک مبارزه بود اما همه بیهوده است. Baszler قفل شده است و او در یک Karifuda کلاچ در حالی که نشسته در بالای طناب متلک آسوکا.

تنها یک رقیب باقی مانده بود و آن را نگه دارید. طرفداران انتظار داشتند رقابتی, مسابقه بین دو اما WWE تا به حال طرح های مختلف. پس از مختصر مبادلات یک بار توانا آسوکا نیز ملاقات به همان سرنوشت دیگر کشتی گیران.

Baszler در حال رفتن به مسابقات 36 که در آن او خواهد شد در صورت بکی لینچ به صورت خام زنان عنوان شده است. سابق NXT, قهرمان نگاه بسیار غالب پس از اولین بازی خود را در خام و به نظر می رسد لینچ یک مبارزه دشوار در دست های خود را در بزرگترین مرحله از همه آنها را.

Undertaker بازده

آندرتیکر بازگشت به زمین chokeslam در AJ Styles در هنگام Aleister سیاه شده بود گوشه توسط OC. این منجر به یک ویرانگر توده سیاه و سفید از سیاه و سفید را انتخاب کنید تا برنده شوید. بزرگتر داستان این بود که آندرتیکر در مقابل AJ Styles مسابقه است.

مسابقه شب:- SmackDown قهرمانی تگ تیم

تمام تیم های درگیر در دیگر Elimination Chamber match قرار دادن در یک نمایش برای طرفداران. این مسابقه نمایشگاهی از کشتی حرفه ای است. اگر شما به غیر از طرفداران تماشای این نقطه متحرک, پس از آن من مطمئن هستم او خواهد بود چسب به صفحه نمایش در پایان. این بود که این خوب است. برجسته از این بازی بود که در مطبوعات ستاره تیراندازی توسط Lince دردو در حالی که حلق آویز در بالای اتاق.

سایر نتایج

وایکینگ اظهارات ضرب و شتم Curt Hawkins & Zack Ryder (کیکآف نمایش)

Daniel Bryan ضرب و شتم کشید Gulak

ایالات متحده قهرمانی: Andrade (c) def. Humberto Carrillo

SmackDown قهرمانی تگ تیم (Elimination Chamber): The Miz & John Morrison (c) ضرب و شتم Usos جدید روز, Lucha خانه, پارتی, ماشین آلات سنگین و Dolph Ziggler & Robert Roode

خام قهرمانی تگ تیم: خیابان سود (c) ضرب و شتم Seth Rollins & Murphy

بین قاره ای مسابقات قهرمانی: Sami Zayn, Cesaro & Shinsuke ناکامورا ضرب و شتم براون Strowman (c) به عنوان برنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>