کشتی سرگرمی جهانی (WWE) تحت فشار زیادی در این لحظه. با ظهور مستقل کشتی مدارهای حلقه افتخار (ROH) و نرم افزار جدید ژاپن کشتی (NPJW) و ظهور همه نخبگان کشتی (AEW) در سال گذشته وجود دارد مقدار زیادی از نرم افزار-کشتی در تلویزیون در حال حاضر برای طرفداران به انتخاب و انتخاب کنید. WWE شده است قادر به ایجاد یک “سوپراستار” پس از جان سینا رتبه بندی کاهش یافته و ماه گذشته سهام در زمان ضربه پس از رئیس هیئت مدیره وینس مک ماهون اخراج شرکت رئیس جمهور میشل ویلسون و جورج برریس.

همچنین بخوانید: WWE SmackDown آماده سازی خود برای بازگشت ‘افسانه’ کشتی گیر

اما اگر وجود دارد هر گونه مشاوره برای WWE کارفرمایان موفق رویال رامبل, به دنبال یک زن و شوهر خوب قسمت RAW, اغوا شده برخی از طرفداران به نام تجاری و WWE مشتاق به نگه داشتن یک از آنها نگه دارید. در دوره بین ماه های ژانویه تا آوریل که در رویال رامبل و گریبان<ania برگزار WWE معمولا می بیند یک افزایش بزرگ در رأی خود را, اما برای چند سال گذشته این مسابقات pay-per-view مواجه شده است و غیر معمول انتقاد.

طرفداران و منتقدان ناودان طول نشان می دهد که تا به حال یک زمان اجرا از حدود چهار تا شش ساعت در پنج سال گذشته:

مسابقات 35 – 12 مسابقات: 5 ساعت و 24 دقیقه و 16 ثانیه

رسلمنیا 34 – 11 مسابقات: 5 ساعت و 10 دقیقه و 54 ثانیه

رسلمنیا 33 – مسابقات 10: 5 ساعت و 10 دقیقه و 41 ثانیه

رسلمنیا 32 – 9 مسابقات: 4 ساعت و 51 دقیقه و 53 ثانیه

رسلمنیا 31 – 7 مسابقات: 3 ساعت و 59 دقیقه و 38 ثانیه

رسلمنیا 30 – 7 مسابقات: 3 ساعت و 55 دقیقه و 30 ثانیه

اضافه کردن دو ساعت از کیکآف نشان می دهد و طول کل مسابقات pay-per-view در پنج سال گذشته از محدوده شش تا هشت ساعت است. به کاهش رقابت از رقیب مارک های WWE امضا کرده است یک فهرست و به جای همه آنها در بزرگترین pay-per-view از سال, همراه با برخی از افسانه ها که معمولا بازگشت در مسابقات شرکت یافت می شود آن را سخت به تر و تمیز طول نشان می دهد. اما با توجه به گزارش اخیر یک راه حل جدید است و پیش بینی شده است توسط WWE به مرتب کردن این موضوع توسط رسلمنیا 2021.

همچنین بخوانید: WWE Raw نتایج جستجو: خیانت تبدیل به یک هنجار

یک گزارش از جاستین LaBar از WrestlingInc نشان می دهد که WWE با توجه به توان ممکن ساخت رسلمنیا دو رویداد روز به مرتب کردن این موضوع است. “در ادامه به شنیدن کولر آبی در #WWE محافل در مورد پتانسیل رسلمنیا خود را که 2 روز. همه فقط حرف است اما بعضی از آنها به من گفت: آنها فکر می کنند آن پرتاب شده است را به عنوان یک فرضی ‘چگونه ما آن را انجام دهد” به عنوان به زودی به عنوان 2021 در LA” یک صدای جیر جیر از LaBar بخوانید.

این به نظر می رسد مانند یک شروع گفت و گو اگر گزارش به اعتقاد شود اما با توجه به سنگین فهرستی کامل از مسابقات در چند سال گذشته WWE به طور جدی باید در نظر بگیرید این گزینه است. NPJW بزرگترین کشتی حرفه ای, رویداد, سال, “کشتی پادشاهی” است که به عنوان “مسابقات ژاپن” نیز دو روز امر و برخی از ستاره های بزرگتر در واقع رقابت در دو بازی در هر دو روز. این نیز می تواند در حال حاضر WWE با بزرگتر, فرصت های تبلیغاتی و همچنین اجازه می دهد آنها را شامل NXT فهرستی در رسلمنیا را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de