درو مک اینتایر و شارلوت استعداد خود را به دست آورد مربوطه رویال رامبل مسابقات به تضمین خود یک عنوان جهان مسابقه در رسلمنیا 36. ساخت این مسابقات آغاز شده است پس از سال 2020 رویال رامبل به عنوان مک اینتایر ساخته شده قصد خود را روشن. اسکاتلند بیمار روانی تصمیم گرفت به صورت Brock Lesnar برای بازی در بزرگترین مرحله از همه آنها را در حالی که شارلوت را انتخاب کنید به بازی این بازی انتظار. طرفداران هنوز مطمئن شوید که چه او را به عنوان WWE Universe دیده می شود مقدار زیادی از شارلوت در مقابل بکی لینچ (خام زنان قهرمان) و استعداد در مقابل Bayley (SmackDown زنان قهرمان) مسابقات در گذشته است.

شارلوت همه را متعجب کرد و هنگامی که او تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن WWE NXT زنان قهرمان رئا ریپلی برای یک مسابقه در رسلمنیا 36.

بخوانید | WWE Raw results: تعجب اولین نکات مهم در عنوان مبارزه در رسلمنیا 36

اما این نه تنها بینندگان که شگفت زده شدند اما NXT, رئیس, Triple H نیز به عقب گرفته شده توسط تصمیم به اجازه شارلوت استعداد صورت NXT را رئا ریپلی. Triple H نشان داد در رسانه های تماس پس از NXT TakeOver: پورتلند است که آن را تکان دهنده بود به او که وینس مک ماهون فکر ساخت یک بازی بین یک ستاره مانند استعداد و NXT, قهرمان, ریپلی.

“به صداقت آن را تکان دهنده بود برای من وقتی که این برای اولین بار ذکر شده به من. من باور دارم که این فقط یک تصمیم از وینس بخشی در درک داستان های دیگر برای زنان است. به نظر من شما باید فرصت های که در آن شما نگاه کنید در یک لحظه در زمان و بپرسید که شارلوت پس از رفتن Bayley و ساشا بانک [در اسمک دان] آیا او آمده پس از بکی لینچ [اولیه].”

“شما دیده ام که قبل و ما به دنبال به چیزی تازه و شما می بینید که با Shayna Baszler پس از رفتن بکی لینچ و شما می بینید که در راه های مختلف در اسمک دان با جایی که آنها در حال رفتن. بنابراین این یک راه برای شارلوت استعداد نیاز به در که بزرگ حماسه نقش. من فکر می کنم آن را واقعا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. آن را خوب داستان سرایی و این چیزی است که هدف این است که در اینجا خوب داستان سرایی در سراسر هیئت مدیره.”

به نظر می رسید WWE شد و ساختمان دشمنی بین ریپلی و شارلوت – چیزی که طرفداران می توانید به راحتی پشت – پس از ریپلی حال دستیابی به موفقیت در سال 2019 که در آن او تبدیل به یکی از محبوب ترین اعمال در NXT. اما وجود یک مانع – ریپلی راه اندازی شد به صورت بیانکا Belair در NXT Takeover: پورتلند در این هفته و طرفداران بدونم اگر WWE ممکن است کشش تعجب و به عنوان Belair و آن را شارلوت در مقابل Belair در رسلمنیا.

اما در NXT Takeover: پورتلند به ‘ESP از NXT’ رنج می برد و یک شکست دست ‘کابوس’ و او را به امید برنده شدن در این عنوان شده بودند. اما به عنوان به زودی به عنوان ریپلی حفظ شارلوت آمد از جایی به راه اندازی یک حمله از پشت. سپس او را برداشت یک میکروفون به پذیرش ریپلی چالش برای مسابقات. وجود دارد که شما بروید – در این مرحله برای شارلوت استعداد در مقابل رئا ریپلی مسابقه در رسلمنیا 36.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de