ووهان یک بار کانون Covid-19 می شود آماده برای زندگی پس از مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین گزارش 30 مورد جدید از بیماری کروناویروس Covid-19 روز یکشنبه از جمله پنج محلی مقاربتی حتی به عنوان نه از 13 منطقه اداری ویروس-آمار شهر ووهان اعلام شد ‘کم خطر در مناطق’ مفهوم بازگشت تدریجی به حالت عادی, مقامات گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در آن گزارش روزانه گفت: از 30 جدید تایید Covid-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در روز شنبه, 47 جدید بدون علامت موارد نیز گزارش شده است.

بدون علامت coronavirus موارد کسانی هستند که تست مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر گونه علامت و پتانسیل را دارند که باعث پراکنده عفونت خوشه.

جرم قرنطینه خواهد بود رسما برداشته در ووهان در روز چهارشنبه. این به این معنی است که قطار خواهد بود قادر به ترک فرودگاه از سر گرفته خواهد پرواز کردن و خودروهای مسدود شده و از خروج به عنوان پاتوژن غرش از طریق ووهان می توانید به بزرگراه دوباره.

مردم در حال حرکت در اطراف با احتیاط نگه داشتن فاصله خود را. همه بدون استثنا با پوشیدن ماسک.

در حالی که کارخانه ها در این شهر چینی مجاز به شروع مجدد کارگران در حال آهسته به بازگشت و زنجیره تامین را بهم ریخته است. مراکز خرید را دوباره باز کرد اما آنها تا حد زیادی خالی بسیاری از مردم هنوز هم بیش از حد ترس به بیرون رفتن برای هر چیزی اما ملزومات است.

با بیش از نیمی از چین رسما گزارش داد ویروس موارد و مرگ و میر ووهان است که هر دو در آن Covid-19 آغاز شد و جایی که آن را ترک عمیق ترین زخم. هنگامی که یک نیروگاه های منطقه ای که در آن تولید ناخالص داخلی رشد اقتصادی در سال گذشته بود و انتظار می رود به در آمده و 7.8 درصد آن را در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چالش ها از شروع دوباره.

نشانه های اولیه حاکی از آن خواهد بود آهسته و دردناک روند با شوک از این اپیدمی هنوز هم طولانی و ترس از دوم موج ویروس نگه داشتن کسب و کار از سرگیری کامل عملیات.

“هدف ما برای سال 2020 برای اولین بار است برای زنده ماندن از لحاظ جسمی” Ma Renren, 33, که اجرا می شود یک آژانس بازاریابی گفته بلومبرگ. “دوم این است که برای کسب و کار ما برای زنده ماندن.”

سه مورد مرگ گزارش شده در روز شنبه – همه از ویروس کانون استان هوبئی – مصرف coronavirus مرگ و میر در چین به 3,329 مردم است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 81,669 در روز شنبه از جمله 1,376 بيماران تحت درمان و 76,964 دیگران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی.

در مارس 27 ووهان را coronavirus ارزیابی ریسک و کاهش از ‘معرض خطر’ به ‘خطر متوسط’. در حال حاضر استان هوبئی هیچ شهر و یا شهرستان ها مشخص شده به عنوان ‘معرض خطر’.

حاکی از کاهش رشد این ویروس در کشور چین در روز شنبه برگزار می شود در سراسر کشور یادبود برای شهدا و قربانیان coronavirus در کشور است.

رئیس جمهور چین به رهبری ملی عزاداری از پکن است. سه دقیقه سکوت مشاهده شد در سراسر کشور و پرواز پرچم نیمه افراشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>