ووهان رئیس بیمارستان می میرد از coronavirus; تلفات صعود به 1,871, 72,500 در…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مدیر یک بیمارستان در ووهان درگذشت از coronavirus صبح روز سه شنبه به عنوان تلفات و تعدادی از عفونت های جدید از شیوع این بیماری همچنان به کوه در چین است.

مرگ و میر در چین بود در 1,871 روز سه شنبه در حالی که بیش از 72,500 مردم در حال حاضر با آلوده covid-19 پاتوژن.

حداقل 11,741 به شدت بیمار از عفونت بود که اولین گزارش در هوبئی در شهر ووهان در ماه دسامبر.

تعداد کل عفونت در این استان با صعود به 59,989 که 1,789 جان خود را از دست و 7,862 بیماران بهبود مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

Liu Zhiming مدیر ووهان هاربین بیمارستان و جراح مغز و اعصاب, درگذشت صبح روز سه شنبه رسانه های دولتی گزارش شده است.

جزئیات چگونه او قراردادی عفونت نبود بلافاصله شناخته شده است.

پیدا کردن آخرین به روز رسانی در coronavirus اپیدمی در اینجا

این بیمارستان واقع در Yangyuan خیابان در شهر هاربین منطقه بالا است سطح بیمارستان و یکی از هفت بیمارستان تعیین شده برای درمان coronavirus بیماران در ووهان دولت-حمایت چین روزانه روزنامه در گزارش لیو مرگ است.

این مرگ و میر به دنبال مرگ در اوایل این ماه از لی Wenliang یک زن 34 ساله در ووهان بود که مواخذه توسط ووهان پلیس برای تلاش به بیماری های مرموز-پس از آن هنوز به عنوان یک coronavirus — به نور است.

Li مرگ تا به حال باعث غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در چین وادار کردن دولت به موسسه پرس و جو خود را به تحریم در ماه ژانویه است.

لیو مرگ نیز می آید در این زمینه از بزرگترین مطالعه انجام شده توسط کارشناسان چینی در شیوع و آن اشاره به این که حداقل 3017 پزشکان در سراسر 422 بیمارستان برخورد با covid-19 آلوده شدند به این بیماری در فوریه 11.

چین بسیج پزشکان و پرستاران از سراسر کشور برای کمک به درمان و مراقبت از بیماران در ووهان و هوبئی به عنوان ویروس گسترش و ضعف بیمارستان های محلی.

چینی پزشکان مشغول به کار در هوبئی و به خصوص ووهان کار کرده اند از طریق یک کمبود تجهیزات پزشکی از جمله لباس های محافظ.

“مقامات چینی را نورد کشت از اقدامات به پاداش کارگران پزشکی خود را برای فداکاری و مشارکت در نبرد مداوم در برابر رمان شیوع کروناویروس” دولت خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

خط مقدم پزشکان که آلوده می شوند و یا می میرند از ویروس جبران خواهد شد از طریق آسیب مربوط به کار و بیمه برای خود شغلی صدمات Zeng Yixin معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت گفت: در هفته گذشته.

جدید غرامت اعلام کرد در این هفته گفت: آن دسته از پزشکان که می میرند مبارزه با این ویروس اعلام خواهد شد به عنوان “شهدا”.

همچنین اعلام شده است که کودکان در خط مقدم پزشکان مشغول به کار در هوبئی داده خواهد شد اضافی 10 علامت در ارشد بالا-آزمون ورودی مدرسه.

در ضمن در خارج از کانون هوبئی تعداد موارد جدید کاهش یافته است و به مدت 14 روز متوالی, سلامت, مقامات گفت.

روز دوشنبه یک کمیته به رهبری نخست وزیر چین لی کچیانگ گفت که “بیشتر شیوع این بیماری همه گیر شده است اجتناب از طریق تقویت کنترل و پیشگیری از اقدامات” و اضافه کرد که “روند مثبت پدید آمده در سراسر کشور در مهار بیماری همه گیر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>