ووهان تیم فوتبال را عاطفی بازگشت به ویروس ground zero

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ووهان Zall چینی سوپر لیگ تیم از کانون coronavirus همه گیر ساخته عاطفی بازگشت به خانه خود را در شهرستان پس از بیش از سه ماه پاره از خانواده خود را. Zall تحمل آشفته 104 روز در جاده ها — از جمله رشته در کشور اسپانیا — به دلیل ووهان مهر و موم شده بود در ژانویه هنگامی که این ویروس کشته و هزاران نفر آلوده وجود دارد. این شهرستان در حال حاضر در حال ظهور از آن ماه بلند مستند و صدها شعار طرفداران ملاقات Zall بازیکنان زمانی که آنها وارد در ووهان را در ایستگاه قطار در اواخر شنبه, دولت, رسانه ها گفت.

با پوشیدن ماسک بازیکنان تا به حال دسته گل محوری را به دست خود را به عنوان حامیان چادری در تیم نارنجی رنگ برگزار آگهی و خواند. “پس از بیش از سه ماه سرگردان که دلتنگ ووهان Zall اعضای تیم در نهایت پا در زادگاه خود را” تیم گفت: در توییتر مانند Weibo.

تیم ملی به رهبری خود مربی اسپانیایی خوزه گونزالس در حال حاضر صرف چند روز در خانه قبل از از سرگیری آموزش در روز چهارشنبه. “بازیکنان محلی خواهد پیوست با خانواده خود رابطه دیده نمی شود آنها را برای بیش از سه ماه” گفت: Zall که ششم به پایان رسید در سال گذشته در بالا پرواز CSL.

“باشگاه بسیار سپاسگزار برای حمایت و درک از بازیکنان در خانواده است.” تیم ملی بازگشت به خانه است و فصل نهایی در یک حماسه. آنها شروع به آموزش جدید چینی سوپر لیگ فصل پس به طور نامحدود به تعویق افتاد و در اوایل ژانویه در جنوب شهر گوانگجو است.

آنها با هواپیما به بندر مالاگا, اسپانیا نسبت به پایان ماه ژانویه که در آن زمان در شهر ووهان و آن 11 میلیون نفر تحت محدودیت های سخت به دلیل شیوع کروناویروس.

“آنها در حال قدم زدن ویروس ها آنها ورزشکاران” گونزالس گفته رسانه های اسپانیایی در زمان اقامه دعوا برای خود بازیکن نمی تواند شرور و اهریمن.

اما زمانی که این ویروس شروع به گرفتن نگه دارید در اسپانیا در ماه مارس Zall ترتیبات ساخته شده برای پرواز برگشت به چین که در آن تعدادی از عفونت بود کاهش قابل ملاحظه.

ووهان شد و هنوز هم مهر و موم شده تا تیم ملی از طریق طولانی مدت حمل و نقل در آلمان پرواز به چین جنوبی شهر شنژن در مارس 16.

آنها رفت و به مدت سه هفته قرنطینه پس از آموزش در نزدیکی شهر فوشان قبل از مصرف یک قطار با سرعت بالا از گوانگژو به ووهان در شنبه شب.

Zall در حال آماده سازی برای یک فصل است که هنوز هیچ تاریخ شروع. CSL قرار بود برای شروع در فوریه 22, اما در حال حاضر می تواند شروع در اواخر ماه ژوئن با توجه به آخرین گزارش. دولت چین می گوید که پیشتر coronavirus در خانه, اما روز جمعه اشتباهات در شمارش مرگ و میر در ووهان و افزایش این تعداد وجود دارد 50 درصد به 3,869.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>