ووهان دکتر بازگو ترس و امید در coronavirus خط مقدم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک ماه پس از موقت بیمارستان افتتاح شد به هرج و مرج و سردرگمی در مرکز چین coronavirus اپیدمی مقدم, دکتر, Ma Yonggang است در نهایت از دیدن تخت خالی به کمتر از بیماران می رسند.

زمانی که 43 ساله کارشناسی ارشد برای اولین بار احضار به یک استادیوم ورزشی تبدیل به یک مرکز پزشکی در فوریه 4, این یک مجازی سایت ساخت و ساز با سیم کشی برق و تخت هنوز در حال نصب است.

جدا از همسر و فرزند جوان که در حال بازگشت به شرق استان شاندونگ برای سال جدید قمری, Ma گفت که او احساس “ترس و اضطراب” هنگامی که تماس از هیئت منصفه تقلب هاربین بیمارستان آمد و در وسط شب.

اما این وضعیت به آرامی بهبود یافته با تعدادی از بیماران دریافت کننده درمان در بداهه بیمارستان کاهش از بالا از 760 در اواسط ماه فوریه به 320 اوایل این هفته.

“ما تا به حال 30-40 بیماران مرخص شدن هر روز, اما تعداد بیماران بستری شده بود و تنها یک دوجین یا بیشتر. این بود که کل وضعیت تغییر برای ما” Ma, که بیمارستان معاون مدیر و گفته در یک تماس ویدیویی از ووهان.

“در حال حاضر ما اعتراف تعداد بسیار کمی از بیماران جدید و حدود سه تا چهار بهبود بیماران مرخص می شوند هر روز.”

وضعیت Ma توصیف برگه با مقامات حساب از رکود در عفونت های جدید در ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم که در آن ویروس است که اعتقاد به ظهور در بازار که به فروش حیوانات وحشی.

آن بود که همیشه مثل این.

AFP دیدم مردم ایستاده در خط برای ساعت ها به پزشکان در ووهان بیمارستان در طی اولین هفته از بحران که فاقد امکانات کافی تخت برای هزاران نفر از بیماران جدید.

شرایط ‘بسیار بد’

با عجله از تبدیل استادیوم ورزشی مدارس و فرهنگی در سالن ووهان 16 موقت “ارک” از بیمارستان طراحی شده بودند به سهولت بار در این شهر نامعقول سیستم بهداشت و درمان.

اما در مراحل اولیه وقوع آنها نیز دچار همان گسترده کمبود پزشکی تجهیزات حفاظتی به عنوان شهر تعیین شده بیمارستان Ma گفت.

بيمارستان ارائه درمان اولیه و تشخیص خفيف تا متوسط علائم و همچنین به عنوان ساده امکانات تفریحی.

“زمانی که در بیمارستان بود باز این امکانات تنها برای کنترل شیوع بنابراین شرایط زندگی برای بیماران و کادر پزشکی … کاملا بد او گفت:” در مصاحبه مرتب توسط دولت شورای اطلاعات ،

“در حال حاضر شرایط زیادی بهبود یافته به عنوان مثال در حال حاضر ما بیمار ورزش مناطق و حمام و ما در داخل سالن گرم و پذیرایی و خدمات.”

Ma اعتراف کرد که شرایط سقوط کوتاه از انتظارات بيماران و کسانی که امید برای اتاق های کوچک خود را نمی شد برای تهیه طرح باز طرح موقت بیمارستان.

“هنگامی که آنها وارد آنها متوجه شدم که چندین نفر در اتاق باز شد و شروع به شک که آیا آنها می تواند با موفقیت درمان,” او گفت:.

عزاداری کاهش یافته پزشکان

بیش از 80,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 3000 کشته جدید کروناویروس در سرزمین اصلی چین با اکثریت در ووهان.

چینی مقامات بهداشتی و یک تیم از سازمان بهداشت جهانی کارشناسان می گویند که حداقل 3000 چینی پزشکی کارگران گرفتار ویروس — عمدتا در ووهان-و حداقل 11 را از دست داده اند زندگی خود را.

اما با توجه به Ma, هیچ یک از کارکنان پزشکی در شهرستان موقت بیمارستان ها آلوده شده اند.

مرگ در ماه گذشته از خلاف کاران Li Wenliang یک زن 34 ساله ووهان چشم پزشک بود که در صورت تلاش برای هشدار مردم به شیوع این بیماری در ماه دسامبر به راه انداخته تورنت از غم و اندوه و خشم مقامات.

“ما احساس بسیار غمگین در مرگ او” Ma گفت.

“ما همیشه سوگواری (لی و دیگر کاهش یافته پزشکان) و ما باید از آنها یاد بگیریم و خودمان را اختصاص و حتی بیشتر برای مبارزه با ویروس.”

یکی از آخرین قربانیان بود و لی همکار مه Zhongming بود که معاون مدیر بخش چشم پزشکی در بیمارستان مرکزی و درگذشت از این ویروس در روز سه شنبه.

در حالی که کارشناسی ارشد گفت: او عصبی در مورد احتمال عفونت او همچنان متعهد به وظایف خود را.

“به عنوان ووهان پزشکی کارگران این مسئولیت تاریخی کاهش یافته است بر روی شانه های ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>