سازمان تجارت جهانی موافقت خود را با واسطه و ژاپن و کره جنوبی الکترونیک اختلاف

سازمان تجارت جهانی اعطا کره جنوبی درخواست برای اختلاف پرس و جو به ژاپن تصمیم به محدود کردن صادرات قطعات الکترونیک.

در طول یک جلسه در ژنو یکشنبه, آن توافق برای ایجاد یک پانل از سه کارشناسان برای تعیین اگر ژاپن نقض قوانین سازمان تجارت جهانی که در آن محدودیت های تحمیل شده در سه کلاس از مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید تلفن های هوشمند صفحه نمایش صفحه نمایش تلویزیون و نیمه هادی ها.

کره جنوبی ادعا ژاپن اقدامات “را تشکیل می دهند با انگیزه های سیاسی مبدل محدودیت در تجارت” است که مختل جهانی زنجیره ارزش برای کره جنوبی تولید کنندگان مانند Samsung Electronics Co. و SK Hynix Inc., با توجه به بیانیه ای که توسط بلومبرگ.

این هیئت ژاپنی ابراز ناامیدی در کره جنوبی تصمیم به مطبوعات پیش با سازمان تجارت جهانی شکایت کرد و گفت در یک بیانیه توکیو اقدامات در نظر گرفته شده به منظور افزایش کنترل بر dual-استفاده از آیتم ها و در نتیجه مجاز و تحت قوانین سازمان تجارت جهانی. آن اضافه شده است که مذاکرات دو جانبه شدند “بهترین و تنها راه” برای حل و فصل این موضوع.

چرا ژاپن و کره جنوبی که به خود جنگ تجاری: QuickTake

روابط تجاری بین توکیو و سئول soured سال گذشته پس از کره جنوبی بالا دستور دادگاه دو از ژاپن بزرگترین شرکت های — Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. و Nippon Steel & Sumitomo Metal Corp. — برای جبران این خانواده از کره جنوبی که مجبور به کار در طول جنگ جهانی دوم است.

دولت ژاپن گفت که این حرکت غیر قانونی بود و ناموفق به نام در سئول به حل و فصل این موضوع با توجه به یک سال 1965 پیمان که نرمال روابط و شامل 300 میلیون دلار پرداخت.

پس از کره جنوبی دولت رد ژاپن اورتور ژاپن اعلام کرد محدودیت های صادرات و حذف شده کره جنوبی از لیست خود را از سازمان ملل که معاف از امنیت ملی و کنترل صادرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر