WTA می افزاید: حوادث به تقویم, اعلام رتبه بندی جدید سیستم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این WTA در روز پنج شنبه تایید کرد علاوه بر این از حوادث در پراگ جمهوری چک و Lexington, ایالات متحده به آن موقت تقویم که در حال حاضر ویژگی های 21 مسابقات.

این تور WTA معلق از ماه مارس با توجه به COVID-19 pandemic ماه گذشته اعلام کرد آن را از سر در پالرمو در اوت. 3 و مسابقات در پراگ و لکزینگتون در حال برنامه ریزی برای شروع یک هفته بعد.

“به عنوان WTA Tour به نظر می رسد به بازگشت به رقابت در سال 2020 ما را خوشحال و برای ارائه اضافی فرصت بازی برای ما ورزشکاران” WTA رئیس استیو سیمون گفت.

“ما خوشحال به استقبال تیم در پراگ و Lexington بر روی 2020 موقت تقویم و نگاه به جلو به بازگشت از زنان تنیس حرفه ای.”

سینسیناتی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده است که می تواند در مرغزار فلاشینگ نیویورک و به دنبال آن ایالات متحده باز هم در آن معمول Flushing Meadows خانه از اوت. 31-سپتامبر. 13.

وجود دارد خواهد شد و سپس claycourt مسابقات در مادرید و رم قبل از حوادث در اروپا و منطقه آسیا و اقیانوس آرام از جمله چین در پکن و پایان فصل WTA Finals در شنژن برای نوامبر. 9-15.

سازمان سیتی باز در واشنگتن تایید کرد که آنها نمی خواهد در مرحله یک زنان در مسابقات این سال با Lexington رویداد به جای آن در تقویم.

“با توجه به شرایط منحصر به فرد و مورد نیاز در این سال ما در درک و حمایت هشت ضلعی و WTA تصمیم به برگزاری مسابقات به عنوان یک به طور کامل رویداد جداگانه در سال 2020” سیتی باز برگزارکنندگان در بیانیه ای گفت.

“ما برای آنها محلی و سازمان در لکزینگتون بهترین ها برای سالم و موفق در مسابقات است. ما هنوز برنامه ای برای حضور زنان تنیس در طول این سال سیتی را باز و نگاه به جلو به میزبانی زنان مسابقات در واشنگتن دی سی در سال آینده.”

این WTA همچنین اعلام کرد که تجدید نظر در سیستم برای محاسبه رتبه بندی جهان زمانی که فصل رزومه.

رتبه بندی به طور سنتی کار بر روی یک “بهترین 16” اساس نتایج بیش از 52 هفته خواهد شد اما در حال حاضر پوشش 22 ماه دوره از مارس 2019 از طریق دسامبر سال 2020 است.

یک بازیکن رتبه بندی خواهد بود متشکل از “بهترین 16” نتایج بیش از 22 ماه دوره و همان مسابقات را نمی توان شامل دو شکست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>