رسلمنیا 36: Becky Lynch اذعان به شکست در برنامه WWE ‘می توانید مردم خوب’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سال بزرگترین کشتی حرفه ای رویداد WWE WrestleMania 36 فقط روز دور. اما این بار این ویترین از جاودانه است برای رفتن به یک روز امر است. Coronavirus همه گیر شده رو وینس مک ماهون به تغییر برنامه مسابقات با مگا رویداد در حال حاضر برگزار شد و بدون مخاطبان زندگی می کنند. چند مسابقات اعلام شده توسط WWE با Undertaker AJ Styles, Brock Lesnar, Edge, Randy Orton, Becky Lynch, شارلوت و گلدبرگ همه در عمل است.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در اطراف برنامه که WWE superstars باید به دنبال. آنها همیشه در جاده ها با حوادث در حال وقوع در هر هفته. آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است که WWE برنامه بسیار خسته کننده با ستاره های بزرگ. با همه گیر متوقف رویداد زندگی می کنند و باعث WWE برای ضبط وقایع است.

این باعث شده است تا کشتی گیران گرفتن یک استراحت از مالیات برنامه ریزی و صرف وقت با کیفیت با خانواده های خود.

WWE Raw زنان قهرمان بکی لینچ است اما خارش برای بازگشت به حلقه. اما او اعتراف می کند در گفتگو با هندوستان تایمز که کشتی گیران روبات نیست و برخی از زمان می توانید انجام دهید زیادی برای آنها خوب است.

“من احتمالا اشتباه فرد به پرسیدن این که من دوست دارم که در جاده ها و بدن من احساس بزرگ است. اما در پایان روز, ما روبات نیست و کمی زمان می تواند انجام دهد مردم خوب است. آن را می توانید ذهن و بدن خود را خوب است. من که فرار از آن در حال حاضر و من خارش برای رفتن به عقب در حال حاضر. من فکر می کنم وجود یک تعادل وجود دارد و من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد کمی بیشتر به عنوان زمان می رود. ما چنین بزرگ چند رسانه ای شرکت دارد و حوادث زندگی می کنند در حال وقوع بنابراین بسیاری از استعدادهای گاهی اوقات گرفتن یک استراحت در میان است. و زیادی است که اتفاق می افتد در حال حاضر و این (coronavirus همه گیر) فقط یک چیز کاملا متفاوتی در حال حاضر” بکی گفت.

با Raw و SmackDown بودن معطوف به عملکرد مرکز و که بیش از حد بدون هیچ مخاطبان تعامل با طرفداران و ستاره های بزرگ گم شده است. بکی گفت: کشتی کج بدون هواداران هیچ چیز جدید به خود را به عنوان او آن را تجربه کرده و در مدار مستقل. اما او اذعان می کند که طرفداران تشویق نام او را در عرصه به یک تقویت نفس’.

“این کاملا جدید برای من به عنوان من کشتی در مدار مستقل وجود دارد و شما کشتی در عرصه های بعدی به هیچ کس. و ارائه پیشنهادهای تشویقی فقط صحبت کردن. من داستان سرایی و پیام من این است که یک مشکل نیست در همه. من پشت صحنه وله در همه زمان ها. این متفاوت است به عنوان آن را فقط به صحبت کردن و برقراری ارتباط با مردم است. و گفتن این طرفداران که چرا بازی برای من مهم است و به همین دلیل آنها باید در مورد مراقبت از آن است. اما وجود دارد یک نفس افزایش زمانی که مردم تشویق نام خود را.”

رسلمنیا 36 پخش خواهد شد در هند در آوریل 5 و 6 آوریل در 3.30 هستم فقط سونی ده 1 و سونی ده 3 کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>