‘بوده ام در قدرت’: Milind Deora را تیز و برنده clapback به آجی Maken

کنگره رهبر Milind Deora در پاسخ به همکار آجی Maken که به او حمله در توییتر برای ستایش, Arvind Kejriwal, که در زمان سوگند به دهلی وزیر برای سومین بار در چهار شنبه. Deora برجسته سناریو قبل از Lok صباح انتخابات سال گذشته هنگامی که وجود دارد یک بحث بیش کنگره-Aam Aadmi party (AAP) tie-up.

“برادر من هرگز تضعیف شیلا Dikshit ستارگان عملکرد به عنوان دهلی سانتی متر است. که تخصص خود را. اما آن را هرگز خیلی دیر شده برای تغییر! به جای دفاع از اتحاد با AAP اگر فقط شما تا به حال برجسته شیلا جی دستاوردهای @INCIndia شده خواهد بود در قدرت امروز” Deora گفت.

Maken می خواستم یک اتحاد با AAP در هفت Lok سبها کرسی در دهلی نو بود و حتی گفت که او آماده بود تا خود را از نامزدی معتبر دهلی نو صندلی اگر داد می آید از طریق. Maken به نمایندگی از دهلی نو حوزه دو بار در Lok سبها.

این یک تیز u-نوبه خود از موضع قبلی خود که در آن او مخالف tie-up با AAP و منجر به تفاوت با شیلا Dikshit بود که رئیس کنگره دهلی واحد ،

Deora تا به حال ستایش, Arvind Kejriwal, پس از او در زمان ادای سوگند در روز یکشنبه. “های کمتر شناخته شده و خوش آمدید حقیقت – @ArvindKejriwal-چراغ دهلی دولت دو برابر درآمد خود را به 60,000 تومان کرور روپیه نگهداری می شود و درآمد مازاد بیش از 5 سال گذشته. مواد غذایی برای تفکر: دهلی نو در حال حاضر یکی از ترین هند از لحاظ مالی محتاطانه دولت” Deora گفته بود در توییتر.

ضربه پشت Maken درخواست Deora به ترک این حزب و سپس قلمه نیمه پخته حقایق است.

“برادر شما می خواهید به ترک @INCIndia-لطفا-پس از آن انتشار نیم پخته حقایق! اما به من اجازه به اشتراک گذاری و حتی کمتر دانستن حقایق-1997-98-بود (درآمد) 4,073 cr 2013-14-بود (درآمد) 37,459 cr در طول کنگره شهدای رشد در 14.87% CAGR 2015-16 بود 41,129 2019-20 بود 60,000 AAP Gov 9.90% CAGR,” Maken گفت: در پاسخ به Deora را صدای جیر جیر.

Deora تا به حال مورد ستایش قرار داد AAP دولت برای دو برابر شدن درآمد که Maken موقع توجه کرد با آمار این ادعا که نرخ رشد دهلی نو (CAGR) در طول کنگره تصدی شد 14.87 درصد در برابر 9.9 درصد تحت AAP.

Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP) ساخته شده بود و توسعه آن نظرسنجی تخته و مقابله همه دیگر روایات از رفتن به پای صندوق های رای با آن است. این حزب در مبارزات انتخاباتی بود که متمرکز بر توسعه و آن را کمک حزب برنده شدن در مجمع انتخابات در دهلی نو.

کنگره درو سفید در فوریه 8 سنجی – دوم آن متوالی اردک در دهلی نو پای صندوقهای رای است. صداهای اظهار داشت: رویه پس از حزب را تار و مار با بسیاری از کنگره رهبر نشان می دهد مصرف برخی از اقدام به جای intospection. دیگران را مقصر تاخیر در تصمیم گیری.

اگر کنگره اذعان به شکست و قول داد به باز گشت رهبران مانند PC Chacko گفت که سقوط آغاز شده و با شیلا Dikshit این حزب بی باک در دهلی نو که گذشت در ماه ژوئیه سال گذشته است.

Deora به تازگی رد بیانیه ای که. “شیلا Dikshit ji شد قابل توجه سیاستمدار & administrator. در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر دهلی نو تبدیل شد و کنگره شد و قوی تر از همیشه. تاسف برای دیدن او بودن متهم پس از مرگ او. او اختصاص داده شده زندگی او به INC هند و مردم دهلی نو” Deora بود توییتی با یک قطعه از Chacko بیانیه تعبیه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر