‘او را بیشتر در معرض,’ Triple H, مذاکرات در مورد رومن رینز’ خروج از…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وجود دارد یک گزارش پیش از آن در هفته مورد رومن رینز بیرون کشیدن از مسابقات 36. این بود گزارش داد که روم نیست راحت انجام در عملکرد مرکز با توجه به نبرد با سرطان خون در میان Coronavirus بحران است. در حال حاضر این گزارش ظاهرا تایید شده توسط WWE legend سه گانه H. اجرایی معاون رئیس جمهور از استعداد جهانی استراتژی و توسعه WWE ESPN گفت: که اگر هر یک سوپراستار نمی خواهید به بخشی از مسابقات 36 و سپس آنها را به انتخاب آن را از دست.

او اضافه کرد که با روم نبرد با سرطان, این وضعیت باعث می شود او بیشتر مستعد ابتلا به چیزی’

بخوانید | پنج بهترین WWE WrestleMania matches شما می توانید در خانه در میان مستند

“شما می دانید وجود استعدادهای مختلف و من نمی خوام وارد جزئیات رسلمنیا چرا که باید ببینید, رویداد, اما ما نمی خواهم به اقدامات احتیاطی با استعداد ما هر بیشتر از ما نیاز به همه ما استعداد هستند و در این داوطلبانه ظرفیت. اگر آنها نمی خواهند به بخشی از آنها احساس وجود خطر به هر دلیل توان آن را به خود و یا کسی در اطراف آنها لازم نیست که به اینجا.”

“چیزی است که برگزار می شود در برابر آنها است. همین کار را با خدمه ما و هر کس دیگری. ما نمی خواهیم به شانس در آن و با رومی داشتن از قبل موجود شرایط است که او را بیشتر مستعد ابتلا به آن قابل درک است.”

حاکم بود و مبتلا به لوسمی در سال 2007 در حالی که او هنوز هم در حال بازی فوتبال. پس از او یک ستاره بزرگ برای WWE, حاکم اعلام کرد در ماه اکتبر 2018 که لوسمی بازگشت. سرطان به بهبودی رفت چند ماه بعد به عنوان حاکم بازگشت به مربع دایره.

بخوانید | Covid-19: چهار اصلی WWE superstars که می تواند از دست رسلمنیا 36

WWE اعلام کرده بود که در رسلمنیا 36 در حال رفتن به محل در عملکرد مرکز در فلوریدا است و قرار بود دو روز امر با طرفداران.

اما روم تاریخ با سرطان می توان آن را به راحتی درک شود که او در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران به عنوان ویروس حملات سیستم ایمنی ضعیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>