‘بدترین و در عین حال به آمده برای کشور در جنگ می گوید: سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در میان…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ جمعه خود را تمدید فراخوان جهانی آتش بس اصرار تمام احزاب به جنگ سلاح بر زمین بگذارند و اجازه جنگ زده ملل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدترین و در عین حال آمده است” اشاره به این حادثه تلخ گفت: با اشاره به کشورهای احاطه مبارزه با مانند سوریه و لیبی و یمن.

“این COVID-19 طوفان در حال حاضر به آینده به همه این تئاتر از جنگ است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: وجود داشته است برخی از پیشرفت های پس از مارس 23 تماس برای صلح, اما این جنگ هنوز با شدت گرفتن در تعدادی از کشورها مانع توانایی برای قرار دادن به جای برنامه ای برای مبارزه با ویروس.

“نیاز فوری” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در سازمان ملل متحد در کنفرانس مطبوعاتی.

“این ویروس نشان داده است که چگونه به سرعت آن را می تواند به حرکت در سراسر مرز نابودی کشور و upend زندگی می کند.”

او گفت که طرفین به درگیری ها در تعدادی از کشورها از جمله کامرون آفریقای مرکزی, کلمبیا, لیبی, میانمار, فیلیپین, سودان جنوبی, سودان, سوریه, اوکراین و یمن ابراز پشتیبانی خود تماس بگیرید.

“اما وجود دارد یک فاصله بزرگ بین اظهارات و اعمال — بین ترجمه کلمات به صلح بر روی زمین و در زندگی مردم” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“در بسیاری از شرایط بحرانی ما را دیده اند هیچ اجازه دهید تا در مبارزه با — و برخی از درگیری حتی شدت یافته است.”

در حالی که با ابراز تشکر از حمایت قبلی خود تماس بگیرید و از برخی از 70 کشور, سازمان های غیر دولتی و گروه ها و رهبران مذهبی در سراسر جهان از جمله پاپ فرانسیس اشاره به این حادثه تلخ گفت: بتن بیشتر کار لازم بود.

“ما باید قوی تلاش های دیپلماتیک برای دیدار با این چالش است. به سکوت اسلحه ما باید با بالا بردن صدای صلح” او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ نیست ذکر است شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن اختلافات بین ایالات متحده و چین را مسدود عمل است.

اتحادیه اروپا “به شدت از” تماس سیاست خارجی خود رئیس جوزپ Borrell گفت: پس از یک کنفرانس ویدئویی از بلوک وزرای خارجه.

“ما مصرانه از تمام کسانی که در درگیری های مسلحانه در هر نقطه در جهان برای شرکت در تلاش برای پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای جنگ” Borrell گفت: رسانه های کنفرانس در بروکسل.

– فراخوان برای کمک های بیشتر –

از آغاز جهانی همه گیر شورای امنیت است و نه یک بار ملاقات در COVID-19 ساخت هیچ بیانیه و یا قطعنامه.

در روز پنج شنبه مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای خواستار همکاری های بین المللی و “multilateralism” در پرداختن به این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 50 ، 000.

اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای کشورهای توسعه یافته و چند جانبه موسسات به انجام بیشتر برای کمک به کشورهای فقیر در صورت همه گیر.

“به عمل اولیه و نه بعد از آن ضروری است… این درست است به خصوص با جهان در حال توسعه” او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ اشاره کرد که آتش بس در ادلب سوریه است اما برگزاری آن گفت: نیاز به گسترش به کل کشور اجازه می دهد تا تلاش کند به کروناویروس گسترش یافته است.

اما او همچنین گفت: عبارات حمایت از آتش بس توسط جناح های مختلف مبارزه در لیبی به حال به پایان رسید خشونت.

“این جنگ است که در حال حاضر اجازه می دهد پاسخ به COVID-19 را به جای” او گفت:.

“این لحظه ای متوقف شود. آن را از نظر اخلاقی قابل قبول برای ادامه این جنگ است.”

prh/rmb/ec

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>