‘قویترین مرد جهان’ مارک هنری نام قدرتمند ترین WWE superstar

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آن را ضروری است برای یک WWE سوپراستار به قادر به بلند کردن حریف خود به منظور اجرای حرکت کشتی. شده اند وجود دارد چند ستاره که در نظر گرفته واقعا قوی توسط همسالان خود. یکی از ستاره های بزرگ بود و حتی نام ‘قویترین مرد جهان’ توسط WWE. مارک هنری دو زمان المپیک و قهرمان powerlifter که هنوز تمام زمان رکورد جهانی در چمباتمه زدن و deadlift.

بنابراین اگر مارک هنری نام قوی ترین سوپراستار WWE پس از آن او/او قطعا بسیاری از اعتبار. این کشتی گیر به نام های هنری همواره نام پوند برای پوند قوی ترین سوپراستار دیگری از کشتی گیران.

بخوانید | چند نفر در WWE از جمله رنه جوان تست مثبت برای Covid-19, AEW را جان Moxley خواست در خانه بمانند

هنری بود مهمان Stone Cold Steve Austin شکسته شده جمجمه جلسه و در طول rapid-fire سوال در مورد WWE Superstars, هنری خواسته بود به نام قوی ترین کشتی گیر WWE. هنری در زمان نام ‘سوئیس سوپرمن’ Cesaro.

هنری نیز به نام Cesaro به عنوان سخت ترین مربی در ورزشگاه. هنری نیز خواسته شد سخت ترین کشتی گیر به بلند کردن پای خود را و او به نام The Great Khali به عنوان یکی از. 7 فوت و 1 اینچ کرگدن وزن حدود 340 پوند (150 کیلوگرم) و هنری پاسخ relatable.

Cesaro است به طور منظم به نام پوند برای پوند قوی ترین سوپراستار WWE. او استثنایی است در داخل مربع دایره و به طور منظم شگفت زده می کند طرفداران با توانایی های خود را. اما این باعث نشده در یک متمرکز مجرد فشار برای ‘سوئیس سایبورگ’.

آن است که گفت: WWE رئیس وینس مک ماهون نیست یک فن بزرگ از Cesaro و نیز معروف “حلقه برنجی’ مصاحبه با Stone Cold Steve Austin. در حال حاضر WWE Hall of Famer Arn Anderson نیز اعلام کرده است که WWE مدیریت نمی کند به نفع Cesaro و آنها را نمی بینیم او را به عنوان یک اصلی-رویداد سوپراستار برای شرکت

“او یک پسر مورد علاقه, عنوان, شما می دانید, از جلو, اتاق کار به هر دلیلی که است,’ اندرسون گفت: در ARN پادکست.

“فقط آنها هستند که می دانند چرا که هر کس دیگری در سراسر این سیاره به نظر می رسد فکر می کنم او یک سوپراستار.

“اما او ادامه داد: به تکیه به جلوگیری از انجام تمام چیزهای که [چشمگیر حرکت] به عنوان یک پاشنه. آن را فقط بیش از حد زرق و برق دار و تمام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>