بزرگترین Covid مرکز مراقبت با 10000 تخت افتتاح در دهلی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal افتتاح 10,000-bedded سردار پاتل Covid مراقبت مرکز و بیمارستان (SPCCCH) در رادا Soami سات Beas در روز یکشنبه. تسهیلات ایجاد شده در اورژانس اساس جنوب دهلی دولت های منطقه با حمایت کامل وزارت خانه امور در زمان ثبت از 10 روز است.

این بزرگترین Covid مرکز مراقبت که تابع به عنوان یک انزوا مرکز خفیف و بدون علامت Covid-19 مثبت بيماران است. حداقل 10 درصد از تخت های دارای اکسیژن تسهیلات در مورد بیمار توسعه شدید و تنگی نفس و سوم نیاز به مراقبت در بیمارستان.

عملیاتی که SPCCCH شده است مربوط به دین Dayal Upadhyay بیمارستان و مادان موهان Bahare بیمارستان. ارجاع مراقبت های عالی بیمارستان ها Lok Nayank Prakash Narayan بیمارستان و راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان.

ITBP خواهد شد در حال اجرا از اول 2000 تخت در حال حاضر با 170 پزشکان/متخصص و بیش از 700 نفر از پرستاران و امدادگران.

این مرکز با داشتن تعداد زیادی از تخت به لحن 10,000 در یک دانشگاه نیاز به سرعت مدیریت و همچنین تجزیه و تحلیل و عملیات است که باعث می شود آن را امری ضروری برای کاوش استفاده گسترده از آن است. بنابراین e-بیمارستان نرم افزار از NIC است که مورد استفاده برای مدیریت کلیه عملیات پزشکی از ورود به درمان بررسی پیشرفت ارجاع و ترخيص از طریق نرم افزار. بیماران را بستری از سراسر دهلی نو از طریق منطقه مربوطه نظارت افسران.

بسیاری از زیرساخت های اساسی مانند تخت تشک و منسوجات و غیره. شده است اهدا مختلف سازمان های جامعه مدنی و غیر دولتی سازمان. این مرکز ایجاد شده است برای ارائه یک استرس و فکر انزوا به بیماران است. یک مرکز تفریحی در دسترس ساخته شده به بیماران همراه با یک کتابخانه تخته پرش طناب و غیره. آنها ارائه خواهد شد 5 سالم وعده های غذایی یک روز همراه با ایمنی را تقویت chawanprash آب داغ kadha ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>