بزرگترین گونه از غار ماهی گیری بیش از 40 سانتی متر یا حدود یک و نیم متر طول یافت شده در داخل یک کنترل از راه دور غار در مگالایا را Jaintia تپه.

جزئیات پیدا شده است منتشر شده در مقاله توسط چهار محققان در نوامبر سال 2019 موضوع غار و کارست علم, مجله منتشر شده توسط انگلیسی ها غار انجمن تحقیقات.

ماهی مربوط به طلایی Mahseer اما هیچ چشم و سفید است با توجه به کمبود رنگدانه ملانین در یک غار واقع در یک کنترل از راه دور و پر از منطقه جنگلی در Jaintia تپه منطقه از مگالایا توسط یک تیم بین المللی و محلی محققان در فوریه سال گذشته است.

وجود دارد که 250 گونه های شناخته شده از ماهی های موجود در زیر سطح زمین است. به عنوان آنها به زندگی می کنند در یک ماده مغذی محدود محیط زیست بسیاری از این گونه ها کوچک—195 از آنها ميانگين طول 8.5 سانتی متر است. تنها دو گونه است که بیش از 30 سانتی متر هستند مارماهی مانند و بسیار نازک بدن.

“آن همواره فرض بر این است که غار ماهی بیش از 350 mm (35 سانتی متر) خواهد بود بعید است بیشتر در زمینه منابع اما این در حال حاضر نشان داده شده است به طور چشمگیری گفت:” این مقاله است.

“ماهی کشف شده در مگالایا در فوریه 2019 است که نه تنها قابل ملاحظه ای طولانی تر از قبلا طولانی ترین گونه های شناخته شده است اما بطور قابل توجهی بزرگ تر با یک توده بدن به احتمال زیاد به بیش از که از بزرگترین غار ماهی حداقل منظور از قدر” به آن اضافه شده است.

مگالایا است استادانه درست شده و شبکه گسترده ای از غارها. مختلف بین المللی و محققان هندی شده اند و نقشه برداری غارها از سال 1992 در ارتباط با مگالایا ماجراجویان انجمن و آخرین یافتن است بخشی از این پروژه است.

محققان پیدا کرده بود یک ماهی مشابه در سال 1998 و همچنین در داخل یک غار واقع در 8 کیلومتری به دور از این محل حاضر, اما آنها قادر به پاک کردن عکس و یا گرفتن ماهی ،

بسیاری از ماهيان موجود در استخر کوچک واقع در اعماق داخل غار. شواهد وجود دارد که غارها دریافت آب گرفتگی در طول فصل بارانی.

محققان بر این باورند که ماهی بزرگ در اندازه با توجه به بزرگ و منظم عرضه مواد غذایی با سطح پوشش گیاهی از ورود به غار از طریق ورودی شفت در فصل بارانی. وجود دارد به نظر می رسد صدها نفر از شبیه ماهی در غار.

“زمانی که برای اولین بار مواجه می شوند این ماهی به نظر می رسد بی توجه به نور اگر چه آنها واکنش نشان می دهند به آب اختلال ایجاد شده توسط غارنوردان wading را از طریق استخرهای” مقاله گفت.

“اگر چه به نظر می رسد که آنها در ابتدا بدون واکنش به نور آنها قطعا قادر به درک نور” به آن اضافه شده و اشاره کرد که ماهی در ابتدا نشان داد بدون واکنش به نور برای اولین بار اما دور نقل مکان کرد هنگامی که نور مشعل بود و میدرخشید آنها را بعدا دوباره.

محققان اعلام کرده است که مگالایا غار ماهی است که نزدیک تشریحی مسابقه به ‘Tor putitora’ (طلایی Mahseer) است که به طور گسترده ای در این منطقه است. اما “آن است که بسیار محتمل است که از لحاظ ژنتیکی آنها تا حدودی متفاوت از این گونه” به عنوان یک نتیجه از جدا تکامل (آن را فاقد چشم و رنگدانه ملانین).

“ماهی کشف شده در Jaintia تپه مگالایا در فوریه 2019 تا کنون بزرگترین troglobitic ماهی و در عین حال شناخته شده است و نزدیک به 5 برابر ميانگين طول (85 mm/8.5 سانتی متر) از همه شناخته شده است قنات ماهی به تاریخ” در این مقاله به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im